Avaleht Ilu-uudised DeSheli soovitab: hoolitse oma keha ja vaimu eest
DeSheli soovitab: hoolitse oma keha ja vaimu eest
Ilu-uudised
0

DeSheli soovitab: hoolitse oma keha ja vaimu eest

0

KristaSügis on taas käes, ilm muutub külmemaks, niiskemaks ja pimedamaks ning see seab ka uued vajadused sellele kooslusele, mis koosneb kehast, hingest ja vaimust viiduna kokku ühise nimetaja alla INIMENE.

Meie keha on unikaalne selle poolest, et ta hoolitseb suuresti enda eest, kuid kuna meid ümbritseb maailm, mis pole oma mõjude poolest sageli eriti sõbralik, siis tuleb meil appi võtta DeSheli tooted, mis aitavad taastuda oma loomulikku seisundisse.

DeSheli kogenud asjatundad jagavad nõuandeid, kuidas minna vastu sügisele nii, et siseselt ja väliselt jäädagi suviseks.

Terve ja õnnelik inimene hoolitseb keha ja ka vaimu eest

Selleks, et inimene oleks terve ja õnnelik, vajab hoolitsemist nii keha kui ka vaim. Desheli spetsialistid soovitavad sügisel korralikult puhata, toituda tervislikult, juua palju vett, minna kindlasti uuesti trenni ja miks mitte leida endale mõni uus põnev hobi, mis vaimu virgutaks.

Krista Lensin - DeSheli3

Vajad sisemist soovi ja pealehakkamist 

Selleks, et vaimu eest hästi hoolitseda, selleks vajab inimene vaid sisemist soovi ja pealehakkamist. Selleks, et oma keha eest hoolitseda pakub DeSheli välja kehahooldusarja komplekti “Diamond Treasures Skin Glory”. See kindlustab iga päev kogu kehale professionaalse hoolduse: aitab vabaneda naha kuivusest, tselluliidist ja parandab kehakuju. Toodetes olevad looduslikud koostisosad viivad välja toksiine, niisutavad ja küllastavad nahka mikroelementidega, aeglustavad vananemise protsesse, stimuleerivad rakkude taastumist, kaitsevad vabade radikaalide kahjuliku mõju eest, taastavad naha sileduse ja loomuliku tooni.

Krista Lensin - DeSheli

Ainulaadne bioloogiline kokteil 

Uues vahendite sarjas „Diamond Treasures“ kehale, juustele ja eraldi meestele on peamiseks komponendiks patenteeritud FYTOTIGHtm kompleks – ainulaadne bioloogiline kokteil, mis koosneb antioksüdantidest: argaania- ja õunapuu võrse tüvirakkudest ja ekstraktidest, alpi roosi lehtedest, viinamarja seemnetest, peptiidist „Anti Age Hondecare“ ning puhtaimast briljandi mikropuudrist. Sari kindlustab spaa-efekti.

Krista Lensin - DeSheli2

Maksimaalne efektiivsus 

Uusimate tehnoloogiate kasutamine koos teadmiste ja loodusandidega võimaldab naha eest hoolitsemisel saavutada maksimaalse efektiivsuse, hoides naha terve ja säravana, samuti võidelda vananemisega, aeglustades kortsude teket, pinguldades nahka ning kindlustades seejuures turvalise hoolduse.

Uuri lähemalt DeSheli kodulehelt!

DS - Facebook Cover 080915

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid