Avaleht Ilu-uudised HEA UUDIS STIILIGURUDELE! Debenhams avab uksed Eestis
HEA UUDIS STIILIGURUDELE! Debenhams avab uksed Eestis

HEA UUDIS STIILIGURUDELE! Debenhams avab uksed Eestis

Debenhams on Briti päritolu juhtiv rahvusvaheline kaubamärk, millel on 240 kauplust 28 riigis. Debenhams avab kaupluse Rocca al Mare kaubanduskeskuses Tallinnas 18. septembril 2013.

Debenhams on juhtiv kaubamaja, kus pannakse suurt rõhku põhilistele kaubakategooriatele: naiste-, meeste- ja lasteriided, kodukaubad, jalatsid, tarvikud, pesu ja kingitused. Debenhams pakub oma klientidele kogu maailmas ainulaadset, erilist ja eksklusiivset valikut, kuhu kuuluvad kaubamaja enda kaubamärgid ning rahvusvahelised kaubamärgid ja kontsessioonid.

Debenhams Baltikumi brändijuht Vaiva Kirvelaite sõnas: “Debenhams on rahvusvahelisel turul väga edukalt laienenud. Investoritena näeme Balti riikide turul suurt potentsiaali ning soodsat võimalust tuua siia uusi brände ja Briti disainerite loomingu paremikku. Eduka äritegevuse aluseks on kaupluste võimalikult head asukohad ja samuti usaldusväärsed partnerid Eestis.”

“Oleme uhked, et saame pakkuda Eesti ostjatele Debenhamsi eksklusiivsete disainerite toodete valikut hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning tuua siia esimest korda Suurbritannia moetänavate kogemuse. Kauplustes pakutavate toodete valik ei erine Debenhamsi valikust Suurbritannias, aga iga riigi kauplustes lisatakse sortimenti ka veel mõned kohalikud ja rahvusvahelised kaubamärgid,” lisas Vaiva Kirvelaite.

Suurbritannias on Debenhams naiste- ja meesteriiete segmendis nelja suurima turuosaga müüja ning lasteriiete segmendis 10 suurima turuosaga müüja hulgas ning samuti juhib Debenhams premium-klassi tervise- ja ilutoodete turgu.

Eestis hakatakse müüma Debenhamsis praegusel hetkel töötavate nimekate disainerite Jeff Banks, Red Herring, Jasper Conran, Julien Macdonald, Ben de Lisi, John Rocha, Bluezoo, Baker by Ted Baker ja teiste tooteid.

Külasta ka Debenhams Facebooki lehte: https://www.facebook.com/DebenhamsEstonia

Kommentaarid