Avaleht Ilu-uudised KAS TEADSID? DeSheli on kohal ka maailma kahes tuntud moe- ja ilupealinnas New Yorgis ja Milanos
KAS TEADSID? DeSheli on kohal ka maailma kahes tuntud moe- ja ilupealinnas New Yorgis ja Milanos
Ilu-uudised
0

KAS TEADSID? DeSheli on kohal ka maailma kahes tuntud moe- ja ilupealinnas New Yorgis ja Milanos

0

DeSheliDeSheli on Iisraelis loodud kosmeetikabränd, mis laieneb hoogsalt üle maailma ning ta on kohal ka maailma kahes tuntud moe- ja ilupealinnas New Yorgis ja Milanos.

Maailmalinnad pole Eesti inimestele enam võõrad ja meie kaunitarid liiguvad juba ringi Manhattani samades paikades, kus seiklesid Carrie, Samantha, Miranda ja Charlotte. Meie noored iludused sammuvad nõtkelt Milano moelavadel ja näitavad oma võlusid sealsetel fotosessioonidel.

Kui aga üks eestlanna on oma ilu toonitamiseks valinud DeSheli tooted, siis leiab ta oma lemmikbrändi ka eelnimetatud kahes moemetropolis.

“Seksi ja linna” jälgedes

New Yorgis leiab DeSheli üles Manhattanilt Viiendalt Avenüült ja firma kontor asub Times Square`il Paramount Buildingus. 5’th Avenue on üks kallemaid äritänavaid, kus asuvad sellised luksuslikud brändid nagu Armani, Apple, Desigual, Diesel, DKNY, Dolce&Gabbana, Gucci, Guess, Michael Kors, Prada, Rolex, Victoria’s Secret, Versace ja paljud teised. On levinud arvamus, et see on üks kõige kallimaid ja parimaid shoppingutänavaid maailmas. Sellel ajaloolisel avenüül asuvad mitmed maailmas tuntud muuseumid, ettevõtted, kauplused, pargid, luksuskorterid ja ajaloolised vaatamisväärsused, mis meenutavad oma ajalugu ja pakuvad visiooni tulevikust.
Time Square on eredalt kaunistatud reklaamide ja stendidega ning seda on nimetatud maailma südameks (“Heart of the World”) ja suurimaks meelelahutuskeskuseks, Time Square on kodu mitmetele tippbrändidele ning naabruses asuvad paljud populaarsete nimedega poed nagu American Eagle, Express, Forever 21, Levi’s või Superdry, Sephora ja MAC.

DeSheli4

Milano tõmbab ilu ligi

Üks viiest moepealinnast Milano on tuttav ka Eesti neidudele, sest just sealt on paljud saanud tõuke oma modellikarjäärile. Meie pealinna Tallinnat ja Itaalia moekeskust ühendavaks lüliks on ka see, et mõlemas linnas saab läbi astuda DeSheli salongist. DeSheli Itaalia peakontor asub Milano Citys Via Filippo Turati tänaval. See on lähedal Porta Venezia avalikele aedadele ja AC Milani peakontorile. Milano tekstiili- ja moetööstus on maailmakuulsad ning seal asuvad paljud tuntud moeettevõtteid, näiteks Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Prada, Versace, aga ka teiste alade tuntuimad Pirelli, Telecom Italia, Alfa Romeo ja Bugatti.

DeSheli2

Üle lahe käies leiab sealt samuti DeSheli

Tasub teada, et DeSheli leiad ka Helsinki südalinnast Kluuvi Kauppakesku kaubanduskeskusest, kus pakutakse rikkalikku valikut firmarõivaid ja kus asuvad mitmed populaarsed kohvikud ja toidurestoranid – selles majas asub ka DeSheli. Helsinki on üllatusterohke põhjamaine pealinn, mis lummab oma mitmetahulise linnakultuuri, loodusläheduse ja sõbralikkusega, ta on üks Euroopa kultuuripealinnadest, 2012. aastal oli Helsinki maailma disainipealinn ehk World Design Capital ning Helsinki arvukad butiigid ja ostuparadiisid on täis Soome disaini ning rahvusvahelisi kaubamärke.

DeSheli3

DeSheli edukas laienemine tähendab seda, et peagi pole maailmas ühtegi mõjukamat ilu-, moe- ja kaubandusmetropoli, kus selle brändi eelistaja ei saaks oma tühjenevat kosmeetikakotti täita, salongimõnusid nautida ja parimatelt asjatundjatelt nõu küsida.

Rohkem infot DeSheli Eesti salongide kohta leiab kodulehelt.

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid