Avaleht Lapsed LASTETRIATLON! Baltimaade suurima triatlonifestivali laste võistluste registreerimine on avatud
LASTETRIATLON! Baltimaade suurima triatlonifestivali laste võistluste registreerimine on avatud

LASTETRIATLON! Baltimaade suurima triatlonifestivali laste võistluste registreerimine on avatud

Trismile 2015 lastetriatloni vahetusala rattad Foto: Kalmar Kurs
Trismile 2015 lastetriatloni vahetusala rattad
Foto: Kalmar Kurs

Koos IRONMAN sarja triatloniga 6. augustil toimuvad lastele ja noortele IRONKIDS võistlused 7. augustil. Erinevatele vanuseklassidele mõeldud triatloni, kombineeritud ujumise ja jooksuvõistluse ning kõige noorematele mõeldud ainult jooksu starti pääseb kokku 300 osalejat.

„Pean väga oluliseks, et saame erinevate triatlonivõistluste raames aidata kaasa, et triatlonihuvilisi ning sportlikke lapsi ning noori oleks rohkem. Tanel Padar valmistub hea eeskuju persoonina triatloniks ning koostöös toetajate ja korraldajatega soovime lastele ja noortele pakkuda selleks erinevaid võimalusi”, rõhutas peakorraldaja Ain-Alar Juhanson.

„Osalejaid tuleb Otepääle enam kui 20 riigist ning tegemist saab olema mitme päevase rahvusvahelise festivaliga, kus tegevust ja elamust pakutakse nii osalejatele, vabatahtlikele korraldajatele kui ka pealtvaatajatele.”

Laste võistluse peasponsor on AS Grüne Fee Eesti. „Meie eesmärgiks on võistluse suurtoetajana tervisliku eluviisi toetamine. Meie juhtkiri on „Värskust aastaringselt!”. Soovime, et rohkem lapsi ja noori toituks- ja elaks tervislikult. Sportlik eluviis ja tervislik toitumine käivad käsikäes”, ütles Pille Pokk, ettevõtte müügi- ja turundusdirektor.

5.-7. augustini toimub Otepääl ja Pühajärve ääres Baltimaade suurim triatlonifestival, kus toimub heategevusjooks ja suur spordilaat, SiS IRONMAN 70.3 Otepää presented by Ferroline Group triatlon, laste võistlused, kultuuriprogramm.

Grüne Fee IRONKIDS lisainfo ja registreerimine asub SIIN!

Kommentaarid