Avaleht Ilu-uudised Laupäeval toimub Tiina Talumehe suvine kaunis show Arensburgi Päikeseterrasil
Laupäeval toimub Tiina Talumehe suvine kaunis show Arensburgi Päikeseterrasil

Laupäeval toimub Tiina Talumehe suvine kaunis show Arensburgi Päikeseterrasil

Foto: Oliver Moosus

Laupäeval toimub Kuressaares Arensburgi Päikeseterrasil Tiina Talumehe kollektsiooni esitlus. Ühtlasi avatakse kaheks päevaks pop-up butiik Arensburgi konverentsikeskuses, kuhu kõik on oodatud tutvuma ja proovima kauneid kleite.

Lisaks ilusate rõivaste etendusele musiteerivad Kristiin Koppel ja Robin Mäetalu ning on võimalik nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

Juba viis aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil toimunud mitmete erinevate kodumaiste moebrändide ning disainerite showd, mida saadavad lisaks elav muusika ja maitsenaudingud. Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui mandrilt saabunud publikule.

Väike ja privaatne Arensburg Boutique Hotel & Spa asub Saaremaal Kuressaare vanalinna peatänaval. Hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: modernse hoonega kõrvutatud ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas. 2012. aastal Saaremaa parimaks teenindusettevõtteks valitud Arensburgis on hubase spaa ja seminariruumide kõrval hotelli pärliks restoranid, mida suviti ühendab linna kauneim purskkaevuga Päikeseterrass. Juba kümnendat aastat toimuvad Arensburgis kaunid kontserdid ja sündmused, mis on paljudele hinge pugenud

Tiina Talumehe kollektsioonid koosnevad valdavalt kaunitest kleitidest, kuid sealt ei puudu ka õhkõrnad seelikud, suveõhtutel asendamatud kerged jakid ja mantlid ning suveöö unenäona kaunid pruutkleidid. Tiina looming on valminud mõeldes Eesti disaini hindava naise peale, kes ka oma igapäevases rõivastuses eelistab mugavat, kuid elegantset joont ning kvaliteeti. Kollektsioonide värvigamma lubab endale lemmiku leida väga erinevate värvieelistustega kandjatel. Kohtame klassikaliselt rahulikke toone, aga ka praegu ülitrendikaid sinepikollase-rohelise ja õrnroosa-indigo kombinatsioone, ühevärvilistest julgete linnumustriteni, sekka ka lilleõite maagiat. Kõik see ilu valmib armastusega Tiina Talumehe Rotermanni moestuudios Eesti parimate õmblejate käe all.

Kommentaarid