Avaleht Ilu-uudised MOEHOMMIK! Saade “Modnoe Utro” on külas Iisraeli moebrändil DeSheli
MOEHOMMIK! Saade “Modnoe Utro” on külas Iisraeli moebrändil DeSheli
Ilu-uudised
0

MOEHOMMIK! Saade “Modnoe Utro” on külas Iisraeli moebrändil DeSheli

0

DeSheli4Saade “Modnoe Utro” räägib taas Iisraeli brändist DeSheli ning jutuks on kõiki naisi huvitav teema — kuidas kinkida endale uus ja kaunis keha.

DeSheli marketingi- ja personalijuht Anastasija Kalinina soovitab selleks kasutada brändi kehahooldussarja Skin Glory, mis on välja töötatud firma laborites ja sisaldab ainulaadset kompleksi Fytotigh. Selles peitub mitmeid looduslikke koostisaineid ja briljantide mikropuudrit, mille suur elustav jõud töötab nahka taastava elemendina ning vastab igati naha nõudlustele võitluses vananemise, ja välismõjudest tingitud enneaegsete kortsudega. Tootegrupi Skin Glory abiga saab lahendada tselluliidimured ja sel on tugev vananemisvastane toime.

DeSheli3

DeSheli marketingijuht selgitab, et kui nahk vabaneb tselluliidist, siis ta mõnevõrra lõtvub, kuid sarja toodete abil tõmbub ta uuesti pingule ja muutub plastiliseks. Kosmeetikakohvris on lisaks ka aparaat ja kindad, mille abil saab naha uuendamisega tegeleda ka kodus — need aitavad viia toimeained nahasse ja stimuleerivad kudede tööd nende vastuvõtmisel.

DeSheli2

Anastasija Kalinina sõnul pole tootesarjal vastunäidustusi, mis on eriline olukorras, kus paljudel inimestel on kosmeetika suhtes allergilised reaktsioonid — DeSheli on allergiariski viinud minimumini. Kõik brändi tooted on läbinud testid ja näidanud häid tulemusi. Kasutada võiks tooteid alates 18-aastaseks saamisest.
“Modnoe Utro” leiab, et kuivõrd on käes sügis, siis on just õige aeg tegelda oma kehaga.

DeSheli

VIDEOT NÄEB VENEKEELSENA!

Jüri Kukk

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid