Avaleht Nõuanded NÕUANDED! Millist riidetust kanda esimesel kohtingul?
NÕUANDED! Millist riidetust kanda esimesel kohtingul?

NÕUANDED! Millist riidetust kanda esimesel kohtingul?

MA Modelliagentuur - Deily
Foto: MA Modelliagentuur

Ükskõik, kas tegemist on Tinderi kohtinguga või oled sa esmakordselt minemas välja täiesti uue seltskonnaga kohtuma, on alati üks ja sama küsimus: “Mida selga panna?”, et esmamulje oleks uute sõprade jaoks rabav.

Siin on mõned soovitused, mis alati toimivad ja jätavad sinust maitseka ja elegantse daami mulje.

 

 

  • Sinu riietus esimesel kohtingul peaks olema sobilik keskkonda, kus sa kohtud. Näiteks casual sobib, kui sa kohtud kohvikus, palju rohkem üleslööduna sobib, kui sa kohtud tööjärgsel õhtusöögil ja ülimalt elegantne, kui sind kutsutakse esmakohtumiseks hingematva vaatega tipprestorani.
  • Pööra alati tähelepanu, mis sa jalga paned. Vali midagi mugava ja seksika vahepealset, milles sa tunned ennast hästi. Väldi ülikõrgeid “kimkardashianilikke” tikkkontsi, millega su esimene kohting võib lõppeda haiglavoodis. Kuid arvesta sellega, et kui sa soovid ka järgmist kohtingut, siis sandaalide ja baleriinikingadega sa teisele kohtingule ei jõua. Seksikus on võti ka jalanõudes.
  • Seksikus on võti ka jalanõudes.
  • Pane enda külge või võta kaasa mingi “icebreaker” aksessuaar, mis pakub jututeemat ka siis, kui mitte millestki rääkida ei ole ja tekkimas on piinlik vaikusehetk. See võib olla su ema “vintage” käevõru või paar saapaid, mille sa ostsid Pariisist. Ükskõik, mida su kohtingukaaslane märgata võiks ja millest sul oleks rääkida põnev lugu.
  • Kui sa lähed tööjärgsele kohtingudringile, siis lihtsaim ja parim viis on panna selga sellised riided, millest saad lihtsalt vormida uue väljanägemise. Kui sa kannad kontoris pluusi ja seelikut, mille peal on pintsak, siis jäta pintsak kontorisse, ava üks täiendav pluusinööp, lisa kaelakee või kõrvarõngad, keera seelik lühemaks või pane sukapükste asemel sukad, vaheta madalad kingad kõrgete vastu ja oledki valmis. Ahjaa, aja juuksed ka seksikalt sassi, et sinu kohtingupartner ei arvaks, et sa tema jaoks liiga kaua enda sättimisega vaeva nägid.
  • Kui esimene kohting on nädalavahetusel, siis nähke endaga rohkem vaeva. Samas, ükskõik mida sa teed, ära proovi muuta ühe päevaga oma nahatooni. See lõpeb fiaskoga. Kui sa oled valge, jää valgeks. Kui sa oled päevitunud, ole sama värviga, ära lisa täiendavalt porgandikreemi. Ideaalne esimese kohtingu riietus on midagi šiki ja kuuma vahel. Ehk jah, sa võid kanda miniseelikut, aga sel juhul balansseeri see pluusiga, mis ei paljasta su rindu. Kui aga su pluus paljastab sinu rinnad, siis kata need oma poisssõbra pintsaku või kampsuniga, mis ei tohi olla kindlasti liibuv. Võid kasutada salli. Sall aitab alati.
  • Ideaalne esimese kohtingu riietus on midagi šiki ja kuuma vahel.
  • Ükskõik, mida sa kannad, kanna endale sobivaid riideid. Kui sa oled mini kandja, siis kanna miniseelikut või kleiti. Kui sa oled hipi, siis ole hipi, aga stiilne hipi. Ja kui oled rokkar, siis sa tead, mis on sinu jaoks. Ära näita ennast kellegina, kes sa ei ole.
  • Ära näita ennast kellegina, kes sa ei ole.

Mida iganes sa esimesele kohtingule selga paned, annab see sinust kindla ülevaate ja saadab kaaslasele sõnumi. Kui sa riietud lohakalt, siis sellisena sind ka võetakse. Kui sa riietud liiga üle ja katad end tohutu meigiga, siis võetakse sind sellisena. Nii et esimene kohting ja selle õnnestumine on sinu enda kätes.

Allikas: Kristiine.com

Kommentaarid