Avaleht Helena Ruudi blogi RUUDI RASSIB! Appi, bioloogilise vanuse poolest olen ma endiselt menopausis ehk 44
RUUDI RASSIB! Appi, bioloogilise vanuse poolest olen ma endiselt menopausis ehk 44
Helena Ruudi blogi
0

RUUDI RASSIB! Appi, bioloogilise vanuse poolest olen ma endiselt menopausis ehk 44

0

Helena2Well, hello! Pole kaua minust kuulda olnud – jah, tean. On kiired ajad olnud ning samuti – vaimne ärkamine ei ole mitte üldse lihtne protsess. Nõuab aega, omaette olemist ja vahepeal lihtsalt üksi, vaikselt iseendaga ja oma asjadega tegelemist. Niisiis, üritage mõistvad olla. Ah, c’mon – keda ma lollitan – te nagunii pole. Olete siiski kõigest inimesed…

Kuna 22. märtsiga sai läbi tervelt neljandik ehk veerand ehk juba 25% projektist (!), siis on aeg esimeseks ametlikuks suuremaks kokkuvõtteks.

Ruudi3

Mis siis saanud on? Kas midagi on muutunud? Kas mingit tulemust on ka? Mis Te arvate?

Alustame siis kaalunumbrist – alguse numbriks fikseerisime 102,5. 25 päeva hiljem näitab kaal 96,5. See teeb siis -6 kilogrammi. Pole ju paha, või mis?

Helena Ruudi2

Kuna eesmärgis oli välja toodud ka rasvaprotsent, siis toome ka selle välja: 52,4 vs 50,1. Jah – endiselt koosneb mu keha ENAMUSES rasvast, aga sellegi poolest – vähem kui varem! Isegi lihasmassi õnnestus samaaegselt rasvaprotsendi langetamisega kasvatada – küll 100 grammi, aga siiski. On inimesi, kes vaidlevad vastu ja väidavad, et see on missioon impossible.

Ruudi4

Bioloogilise vanuse poolest olen ma endiselt menopausis ehk 44, aga no tühja kah – kui langeb rasvaprotsent, siis kohe varsti langeb ka see. Rõõmustav on, et vistseraalse rasva näitaja – mis on see kõige, kõige, kõige halvem ja koledam ja õudsam – langes tervet 1,5 punkti! 12 vs 10,5. Täitsa hästi!

Ja kõige tähtsam… Sentimeetrid! 25 esimese päevaga kaotasin ma 51(!) sentimeetrit! Jah, lugesite õigesti! 51! Okei, no ma ka mõõdan ennast 10 erinevast kohast, aga isegi siis teeb see päris väga hea keskmise. Rinnad ja vööümbermõõt mõlemad -9 sentimeetrit. Ootan huviga järgmist kokkuvõtet!

Mõõtmiseni!
Ruudi

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid