Avaleht Helena Ruudi blogi RUUDI RASSIB! Ei! Kõik! Mina lõpetan!
RUUDI RASSIB! Ei! Kõik! Mina lõpetan!
Helena Ruudi blogi
0

RUUDI RASSIB! Ei! Kõik! Mina lõpetan!

0

Helena Ruudi3Lugedes postituse pealkirja mõtlesite kindlasti “Tohohh! Juba kõik või?! Alles ju alustas? Nii lihtsalt annabki siis alla või?!”

Hehhee… Ei. Alla ei anna ma kindlasti. Juba puhtalt uhkuse pärast ei saa enam alla anda ega pooleli jätta. On ju tänaseks siiski üritus liiga avalikult välja reklaamitud ning siin-seal ka lubadusi jagatud.

Nüüd lõpetamise juurde… Mille ma siis lõpetan? Mis Te pakute? Kindlasti osad teist arvasid ka õigesti – lõpetan igapäevase igahommikuse kaalule astumise. Miks? Põhjus on lihtne – kuna kaalunumber kõigub nii meeletult ja on mõnel hommikul veel kangekaelsem  kui ma ise, siis selleks, et vältida terve hommiku tige tikker olemist või mõne vaesse valel ajal ette sattuva inimese kogemata mõrvamist, siis otsustasin nüüd nii.

Edaspidi astun kaalule iga 5 päeva tagant. Siis peaks – kõigi eelduste kohaselt – kaalunumber näitama jätkuvalt langustrendi ning 5-päevane intervall ei muuda ka kõikvõimalikke jälgitavaid numbreid liiga valeks.

Kui juba jutt kaalunumbrile läks, siis räägin nüüd ka eesmärgist kaalunumbri suunal. Eksperimendi alguses, 26. veebruaril, näitas see saatanast atribuut midagi väga-väga koledat. Täpsemalt lausa kolmekohalist(!!!) numbrit – 102,5. Nagu isegi aru saate, siis minu napi 165 sentimeetri juures on see “normaalsusest” valgusaastate kaugusel. Tänaseks – õnneks on numbrid juba tükk aega olnud kahekohalised ning hetkeseisuga on kadunud 4,8 kilogrammi.

Olgu öeldud, et täpselt 3 aastat tagasi samal ajal kaalusin ma 62 kilo. Jep, 40 ja pool kilo vähem, kui rassimist alustades. Uskumatu, eks? Aga nii see paraku on.

Kuna Te juba põlete põnevusest, saamaks teada, mis on siis minu eesmärgiks, siis siit ta tuleb.

Eesmärgiks on ideaalis kaotada 100 päevaga 34,5 kilogrammi. Jah, see on palju. Tean seda. Annan ka täitsa aru endale, et see ei pruugi õnnestuda. Kindlasti on ka väga tarku inimesi, kes siinkohal kahe käega peast kinni hoiavad ja tahaksid karjuda “Mida sa hull teed?!” Aga palun – ma ei keela Teil seda teha. Nagu olen ka varem öelnud – see on minu eksperiment, minu keha, minu tervis ja ka MINU vastutus. Rahule jään ka siis, kui kaal näitab 6.juuni hommikul -30 kilo.

Eile mõtiskledes, senist progressi vaadates ja arvutades tõdesin, et olen hetkel ilusti graafikus –1/7 tehtud, 6/7 minna. Ja kurat võtaks – kui on võimalik ühe kuuga 10 kilo juurde võtta, siis ON võimalik ka ühe kuuga 10 kilo ära kaotada! Jah, olen seda ka teinud. Aga sellest juba varsti.

Muide, täna õhtul oli Tallinna Televisiooni eetris telesaade “Terve tervis”. Andsin seal oma elu esimese teleintervjuu ning rääkisin täpsemalt väljakutsest. Samuti sai sõna minu personaaltreener Laura. Peagi ka sellest lähemalt aga seni saab minu igapäevast rassimist jälgida Instagramis @hlnrd.

Päikest!

Ruudi

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid