Avaleht Helena Ruudi blogi RUUDI RASSIB! Helena Ruudi alustas põneva väljakutsega “Ruudi rassib”
RUUDI RASSIB! Helena Ruudi alustas põneva väljakutsega “Ruudi rassib”
Helena Ruudi blogi
0

RUUDI RASSIB! Helena Ruudi alustas põneva väljakutsega “Ruudi rassib”

0
Helena Ruudi Foto: Kätri Beljajeva
Helena Ruudi
Foto: Kätri Beljajeva

MediaMarketingi “müügikrahvinna” Helena Ruudi on otsustanud ette võtta sajapäevase challenge`i “Ruudi rassib”, mis tähendab 100 päeva enese proovile panemist trennis käies ja tervislikult toitudes ning seda GoodNewsis omanimelises blogis kajastades. Millest tekkis üldse selline mõte?

“Blogipidamise mõte on mul olnud juba mitu kuud, aga ma ei ole siiamaani teostuseni kuidagi jõudnud,” räägib Helena. “Minu elus toimusid vahepeal suuremad muudatused, läbi mille tulid minu ellu mitmed uued inimesed. Ühel õhtul veiniklaasi taga mokaotsast ideekest mainides said mõlemad pooled tuld ja nii see läks.”

Kõige suurem eesmärk on Helenale kaalukaotus ja ka rasvaprotsendi vähenemine. “Kuna teen ka vahekokkuvõtteid, siis kindlasti teeme koos treeneriga klubis kehakoostise mõõtmist ja ma pingutan rasvaprotsendi vähendamise, lihasmassi kasvatamine ning kaalu kaotamise nimel,” selgitab naine. “Ma usun, et läbi selle protsessi muutub kindlasti paremaks ka üldine enesetunne ning ka vaimses plaanis võib palju häid ja huvitavaid asju juhtuda.”

Ruudit näeb rassimas Golden Clubis. Põhjus selliseks eelistuseks on väga lihtne — Helena personaaltreener sai hiljuti emaks ja kuna ta päris täiskohaga hetkel treeninguid ei anna, tal on vaid mõned rühmatreeningud ja kaks personaaltreeningu klienti, kellest üks on Helena, siis logilistiliselt on see tema jaoks parem koht kui Viimsi MyFitness, kus koos alustati.

Stardikell on Helena sõnul juba käima läinud, sellega sai alustatud 26. veebruaril ja üsna pea tulevad ka postitused. “Olen juba üht-teist kirja pannud ning riburada pidi, selle järgi, milline teema hetkel oluline on, hakkan neid sahtlist välja otsima ja avaldama,” lubab katsetaja. Kas ta aga ei karda, et see võib tervisele halvasti mõjuda? “Ei. Tegemist on eksperimendiga, sisuliselt on need inimkatsed iseendaga,”(toim naerab) selgitab Helena. Lausa igapäevaselt ta trennis käima siiski ei hakka, üks päev nädalas saab ka puhkamiseks välja valitud.

Tavaliselt oodatakse sellistelt väljakutsetelt füüsilise vormi paranemist, kuid tänases maailmas rõhutakse üha enam ka vaimsetele saavutustele. “Teatud vaimsed muutused on juba toimunud. Treeneriga regulaarset trenni tegema hakkasin ma oktoobri lõpus ja nüüd on juba mitu kuud regulaarne liikumine käinud. Mitte küll nii regulaarne, kui ideaalne oleks, aga siiski olen mingeid positiivseid vaimsed muutusi oma nahal tunda saanud,” jutustab Helena. Täpsemalt saab Helena rassimistest lugeda tema postitustest.

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid