Avaleht Helena Ruudi blogi RUUDI RASSIB! Juba kolm kilo läinud
RUUDI RASSIB! Juba kolm kilo läinud
Helena Ruudi blogi
0

RUUDI RASSIB! Juba kolm kilo läinud

0

RUUDI RASSIB2Niisiis… Tean, et paljud on oodanud minu päris esimest postitust – pidite veidi kannatama – aga siit ta nüüd tuleb!

Võtsin teadlikult ja tahtlikult väljakutse esimese nädala vaikselt iseendaga olemiseks. Katsetamiseks ja testimiseks, kas ja mis ikkagi võiks olla ja mis mitte. Nüüd olen asjad enda jaoks paika saanud ning ka endale kehtestatud reeglid 100% kivisse raiunud. Sellest, mis ja kuidas saate lugeda juba järgmises postituses.

Aga nüüd esimene nädal…

Usun, et nii, nagu ka minu enda põhiline küsimus selle projektiga alustades oli, huvitab ka Teid kõige enam üks põhiline küsimus. Kas oli raske? Ausalt? Nii ja naa. Naljakas on see, et nüansid, mida ma eeldasin olevat rasked, ei ole seda teps mitte, ning samaaegselt aspektid, mille peale ma poleks elu sees osanud mõelda, suudavad su kohati meeleheitest hulluks ajada.

Enne projekti ma söömisega ei piiranud ennast

Näiteks söömine. Enne projekti – ma ei piiranud ennast. Absoluutselt. See oli muidugi ilmselgelt suur viga, aga see selleks. Point on selles, et kui mitte jälgida, mida sa sööd – mitte lugeda kaloreid, koostist, makrotoitaineid, siis pole mitte mingisugust probleemi õgida (jah, just nimelt õgida!) päevas 4000-5000 kalorit. Jube, eks ole? Samas, kohe kui hakkad ennast jälgima… Saad sa aru?! Sa ei suuda süüa nii palju kaloreid, et oleks ligilähedalegi normaalne. Vot seda ei oleks ma elu sees uskunud ega osanud ka oma kõige metsikumates unenägudes ette näha! Mina, vana õgard, ei suuda piisavalt palju süüa. Hämmastav!

Teen trenni 6 korda nädalas

Trenni poole pealt olen olnud tubli. Nii nagu Kuma raadio saates „Head Uudised“ kõvahäälselt välja lubasin, et teen trenni 6 korda nädalas – nii ka tegin. Kift on see, et tunda on, et ka minu treener Laura on projekti energiast osa saanud ning piitsutab mind jõusaalis kõvemini kui varem. Mis on ainult hea. Veel, veel, veel! Kui varasemalt olin laisk ja viilisin ning iseseisvalt lisaks jõusaalile kardiot ei teinud, siis nüüd olen ka sellel härjal sarvist haaranud, ning seda on ka tulemustest näha ja tunda.

Kolm kilogrammi on kadunud 

Tänaseks olen hüvasti jätnud juba kolme kilogrammiga. Olge head, ja ärge enam kunagi tagasi tulge!

Erilist rõõmu valmistas tegelikult hoopis see, mida eile hommikul mõõdulint rääkis – rinnad -5cm, vööümbermõõt -4cm. Mujalt oli muidugi ka sentimeetreid kadunud, aga nendest räägime kunagi hiljem, kui saavutused tõelist hõiskamist väärt on. Ning kõik väikeste rindade omanikud – ei ole mõtet ahastada “Issand, kuidas rindade kahanemise üle saab õnnelik olla?!” – uskuge mind, saab. Ja pole need suuuuured rinnad mingi õnn – seljavalud, hästi istuvate riiete leidmine on põrgu ja üleüldse on nad lihtsalt ees.

Neljapäevast Kuma raadio saadet „Head Uudised“, kus käisin Ruudi rassimisest rääkimas, saab kuulata peagi heade uudiste portaalis ning rassimise igapäeva saate jälgida minu Instagramis @hlnrd.

Päikest ja lugemiseni!

Ruudi

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid