Avaleht Helena Ruudi blogi RUUDI RASSIB! Tänupisarad ja lehmalellepojad
RUUDI RASSIB! Tänupisarad ja lehmalellepojad
Helena Ruudi blogi
0

RUUDI RASSIB! Tänupisarad ja lehmalellepojad

0

Kõik meist on kunagi mingil hetkel näinud-vaadanud mõnda “võitjat”, olgu see siis mõni sportlane suurvõistlusel, Hollywoody staar Oscaritel vms.

Tunnistan ausalt, et mina isiklikult olen alati arusaamatult vaadanud ja mõelnud “Mida kuradit te pisardate?!”

Aga nüüd ma saan aru. Päriselt. Mitte et mul oleks nüüd mingit suurt megasaavutust, millega kuskile pjedestaalile ronida, aga see sama “Ruudi rassib” projekt õpetas mulle lisaks kõigele muule ka seda.

Ausalt – minu jaoks see oli täiesti uskumatu, KUI paljud inimesed kaasa hakkasid elama ja elasid. Kommenteerisid Facebookis, Instagramis. Kirjutasid, helistasid, kiitsid otse näkku.

Samuti oli see väga huvitav nähtus, et väga palju inimesi, kes kunagi enne vähemal või rohkemal määral olid minu eluteele sattunud, tulid taas või uuesti tagasi. Kasvõi hetkeks.

See, kuidas Te mind kiitsite, minusse uskusite ja erinevatel hetkedel rääkima tulite: ”Oiii, kuule ma lugesin seda postitust, see oli SELLISE emotsiooniga kirjutatud – kas päriselt siis on ka nii või?!”; “Jaa, ma lugesin – Sa kirjutad nii otse ja ausalt. Millal järgmine tuleb?” jne.

Ma saan sellest nüüd aru. Mõistan. Ja tõesti – ausalt – alguses oli ikka väga väga imelik. Et nagu… misasja?! See olen kõigest MINA ju?! Mismõttes?!

Ma soovin Teid kõiki, kes Te sellel teekonnal olete mind toetanud, innustanud ja inspireerinud, lihtsalt südamest tänada.

Aitäh Teile!

Nüüd ma saan aru. Tänu Teile kõigile hakkasin aru saama ja õppisin. Ma tänan Teid siiralt südamest!

See You soon!
Ruudi

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid