Avaleht Helena Ruudi blogi RUUDI RASSIB! TimeWaveri seansi tulemus: kuulsin enda seniteadmata annetest ja potentsiaalist
RUUDI RASSIB! TimeWaveri seansi tulemus: kuulsin enda seniteadmata annetest ja potentsiaalist
Helena Ruudi blogi
0

RUUDI RASSIB! TimeWaveri seansi tulemus: kuulsin enda seniteadmata annetest ja potentsiaalist

0

TimeWaver-Helena RuudiKaasaegne TimeWaver tehnoloogia kogub kiiresti populaarsust ja mõistagi ei saanud sellest mööda vaadata ka väljakutse “Ruudi rassib” peakangelanna Helena Ruudi. Tema tulemused olid mõnevõrra üllatavad: kilodelangetaja kuulis enda seniteadmata annetest ja potentsiaalist. TimeWaver terapeut Liis Kuurme usub, et Helena on potentsiaali küllaga ning vaja oleks emotsionaalset tuge. Esmalt kirjeldab TimeWaveri tulemusi aga Ruudi ise, andes seejärel sõnajärje üle terapeut Liisile.

Kaardistasid TimeWaveris oma potentsiaali kasutamist. Millised olid tulemused?

Tulemused olid sellised, et kaardistamise hetkel — see oli siis eelmisel neljapäeval — kasutasin enda praegusest potentsiaalist 75%. Liisi hinnangul aga on minu tegelik potentsiaal praegusest kordi suurem. Kuna ma eelnevalt TimeWaverist väga palju ei teadnud ning ka veel täna, kui sellest kirjutan-mõtlen, ei oska ma veel liiga palju öelda. Tulemused on minu selle hetke seisu kirjeldades suhteliselt loogilised. Aga täpsemalt saan seda analüüsida ilmselt alles hiljem. Seetõttu liiga detailidesse hetkel veel ei läheks.

Chakra coherence

TimeWaver teraapia aitab üles leida põhjuseid, miks elu mingites valdkondades ei edene? Millele sina vastuseid otsisid?

Vastuseid otsin mitmele küsimusele mitmest erinevast valdkonnast. Selge on see — oli juba enne üpriski selge, aga mida enam pärast TimeWaverit kõigele vaimsele ja emotsionaalsele poolele mõtlen, seda selgemaks minu jaoks saab, et kolmekohaline kaalunumber, mis projekti alguses ette lõi, on ainult ja ainult kõrvaltulem. Põhjused on siiski emotsionaalsed.

Millist nõu andis terapeut või kas said julgust juurde milleski?

Liis on nii imearmas inimene, et ma ei suuda seda isegi sõnadesse panna! Julgust sain juurde kõvasti. Samuti sain kinnitust mitmetele, kuidas nüüd öeldagi… enda annetele? Sellele, kui palju inimene ise tegelikult iseenda jaoks ära saab teha. Jääb täiesti arusaamatuks, miks nii paljud inimesed — sealhulgas ka mina ise — ei ole ise ennast aidata tahtnud. Meil kõigil on see võime tegelikult ju olemas, on alati olnud. Miks me seda siis ei kasuta?

Milline oli suurim ehmatus või suurim võit TimeWaveri teraapiast?

Kuna ma olen sellist tüüpi inimene, et mind ehmatada või šokeerida on suhteliselt raske, või siis selleks tuleb kõvasti vaeva näha, et mind ehmatada-üllatada, siis midagi sellist, mida ma saaksin “ehmatavaks” tembeldada, ei olnud. Võitudega on nii, et nendest räägime siis, kui on juba iseendaga tööd tehtud. Enne ei ole lihtsalt midagi rääkida.

Chakra-Energy

Midagi huvitavat sain ma siiski teada küll — nimelt tuli välja, et tegelikult on minu tugevamaks pooleks hoopis vasak külg, mitte parem. Olen ma nimelt paremakäeline. Sellest sain vastuse minu ja treeneri mõtisklusele, miks trenni tehes osade harjutuste puhul annab küllaltki tugevalt tunda, et vasaku käe-jalaga on harjutusi teha tunduvalt lihtsam kui parema käe-jalaga.

Kuidas antud katsetus sinu projektile “Ruudi rassib” mõjus, andis hoogu juurde või vastupidi, pani milleski sügavamalt järele mõtlema ja hoogu maha võtma?

No kui mul juba hoog sees on, siis ei võta seda miski maha! Ka mina ise olen selle ees suhteliselt võimatu. Mõtlema pani kindlasti ja kõvasti. Olen ka neljapäevast saadik palju mõtisklenud erinevate minu sees olevate teemade üle ning pean tunnistama, et miskit minu sees on juba toimumas ka.

Chakra coherence-2

TimeWaver terapeut Liis Kuurme toob välja mõned seigad, mis Helena energiavälja skännimise kaudu selguse said — nimelt peaks Ruudi rassimise kõrval ka iseenda elu edasi elama ning vaja oleks ka hingelisel tasandil kaasaaitamist.

TimeWaver-Liis Kuurme

Kui palju Helena oma võimalikust potentsiaalist antud eluhetkel ära kasutab?

Helena olukord energeetiliselt hetkel just täpselt selline, nagu ta ise alguses rääkis. Tema potentsiaal on hetkel niiöelda säästurežiimil. Ta kasutabki enamuse oma energiast ära, aga see, milline tema potentsiaal võiks olla, on tohutu! Seega ei ole meil hetkel vaja keskenduda mitte olemasoleva potentsiaali kasutamisele, vaid hoopis selle tõstmisele ja siis sellega koos selle energia kasutamisele. Helenal on selleks kõik eeldused olemas, aga elu on viinud ta mingil hetkel lihtsalt sellisele kogemuste, õppetundide ja proovilepanekute jadale, et iseenda elu elamine on jäänud tahaplaanile.

Millist nõu talle anda projektiga “Ruudi rassib”?

Helena tausta pisut kuulates tundub, et tema fookus saada oma kehakaalus alla ei olegi vast kõige primaarsem. Helenaga rääkides selgus palju teemasid, mis vajavad ka hingelisel tasandil lahendamist. Seega, kui ta oma psühholoogiliste teemadega hakkab tegelema, kaovad paralleelselt ka füüsilised vaevused ehk siinkohal juba välja öeldud kehakaal ja muu selline. Niisiis minu kui terapeudi nägemus on asjast, et nii hingeline kui füüsiline osa Helenast vajab tähelepanu, ja hingeline vaat et rohkemgi, sest kui aeg-ajalt peaks kummitama ka näiteks motivatsiooni langus või muud raskused, siis just emotsionaalselt on tal tuge vaja.

Chakra-Energy-2

Aga elus üldse?

Helena ja nii ka veel paljud temasarnased naised, kes on võtnud mingil ajahetkel nõuks tegeleda oma kehakaaluga, vajavad alati paralleelselt ka sellist teistsugust toetust. Mõned leiavad selle toetuse sarnases olukorras olevate inimestega ja nii tekitatakse otsekui toetussüsteem “kui minul on kehv, on keegi mulle toeks ja kui kellelgi on kehv, olen mina toeks”. Sarnaseid toetussüsteeme on Eestis juba palju alates Kaalujälgijatest, Figuurisõpradest, Fitlapist kuni personaaltreenerite ja grupitrennikaaslasteni välja. See on ühtpidi hea algus, sest seal räägitakse inimese kehast läbi treeningu ja toitumuse, mis on mõistagi väga oluline. Kahjuks ei räägita seal aga nii palju emotsionaalsetest aspektidest. TimeWaveri terapeudina olen kogenud oma arvukate klientide tagasisidena, et just selline emotsionaalne (minu mõistes energeetiline) toetus ja analüüsimine on see, mis aitab kergemini oma eesmärki silme ees hoida ja selle nimel ka tegutseda! Kokkuvõtteks võib öelda, et Helena on väga põnevas protsessis ja vaatame-jälgime, kuidas ta edasi toimetab.

mm
Monika Kuzmina Peatoimetaja
info@goodnews.ee
+ 372 5551 7551

Kommentaarid