Avaleht Ilu-uudised VAATA VAHVAT VIDEOT! Kristiina Võsu armastuse avaldamisest: olen 15 aastat pruut olnud, keegi võiks põlvili laskuda
VAATA VAHVAT VIDEOT! Kristiina Võsu armastuse avaldamisest: olen 15 aastat pruut olnud, keegi võiks põlvili laskuda
Ilu-uudised
0

VAATA VAHVAT VIDEOT! Kristiina Võsu armastuse avaldamisest: olen 15 aastat pruut olnud, keegi võiks põlvili laskuda

0

DeSheli

Miks me peame naisi meeles vaid naistepäeval? Miks ei võiks naisi hinnata, neist hoolida ja oma armastust õrnemale soole välja näidata iga päev?

Vastutustundlik ja igat naist eriliseks pidav ilubränd DeSheli rõhutab naistepäevakuul iga naise erilisust. Iga naine igatseb tähelepanu, hoolt ja armastust. Terve ja õnnelik inimene hoolitseb nii keha kui ka vaimu eest. DeSheli peab oluliseks mõlema kooskõla ja just seetõttu annab taas naistele kampaania “Sellepärast, et iga naine on eriline!” raames võimaluse rääkida just nendest asjadest, mis neid tegelikult õnnelikuks teevad.

39-aastane Kristiina peab siin elus kõige tähtsamaks oma perekonda, sõpru ja häid tuttavaid. Kingitused, mida ta meenutab hea tundega, on kas laste kaardid, kallistused või mehe kingitud roosiõis, aga ka lihtsad tähelepanuavaldused.

“Väga lahe on, kui ärkan üles ja mõtlen, et oh jumal, ma pean hakkama saapaid viksima, et tööle minna ja vaatan siis, et keegi on nad nii puhtaks ja läikivaks teinud. See läheb nii korda mulle, see on tõeline hoolimine,” vaimustub naine.

DeSheli2

Üllatusmomentidest räägib ta järgneva loo, kus üllataja on tema ise. “Kui ma mõned aastad tagasi pidasin Vana Villemi pubis sünnipäeva, siis kutsusin oma sõbrad kohale, aga minu ja sõbranna vahele jäi üks koht tühjaks. Keegi hakkas huvi tundma, et kes siis on nüüd tulemata jäänud? Ma ütlesin, et küll Jüri Homenja tuleb, teeb mõne loo. Kõik ootasid, me sõime ja jõime ning siis tuli kelner ja ütles, et teile on üks külaline. Ma teadsin, kes see külaline oli ja siis tuli härra linnapea isiklikult, kimp käes ja hakkas mulle õnne soovima. Oi jumal, rahvas kohkus ära, kes võttis pitsi, kes kaks, kes läks suitsu tegema, keegi helistas koju emale, et Kristiina on täitsa hull! Mis ta siis jälle tegi? Kutsus Savisaare oma sünnipäevale! Mulle on alati üllatused teistele olnud samaväärsed kingitustega,” naerab Kristiina.

DeSheli6

Kristiinale on olnud üks ootamatu kingitus, mille ta sai aastaid tagasi sõbrapäeval. “Mulle helistas lillekuller ja ütles, et teile on pakk, kas te saate Solarise keskuse esimesele korrusele tulla? Ma ütlesin, et saan küll, ise mõtlesin, et issand jumal küll, kes mulle niimodi lilli saadab. Meesterahvas oli maakodus Võrumaal, ma mõtlesin, et nüüd teeb tema üllatuse. Muidugi töökaaslased pakkusid, et Savisaar. Lähen mina siis alla, võtan lilled, kaart ka ilusti vahel, teen lahti ja Soome söbranna oli mulle suure kimbu saatnud. Võrratu!”

DeSheli4

Ilusaid sõnu hindab naine siin ilmas vägagi kõrgelt. “Tegelikult võiksid meesterahvad neid kolme sõna palju tihedamini kasutada. Ma ütlen nüüd ise välja: ma armastan sind! Ma ütleks neid tihedamini. Minu puhul võiks suurt armastust avaldada nõndaviisi: ma olen juba 15 aastat pruut olnud, keegi võiks põlvili laskuda ja öelda — Kristiina, kas sa sooviksid mulle naiseks tulla? Ma arvan, et ega ma ära küll ei ütleks!”

VAATA VAHVAT VIDEOT!

https://www.youtube.com/watch?v=nWI4_cbtDw4

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid