Avaleht Ilu-uudised VAATA VIDEOT! Riina Vessart: kui mu perega on kõik korras, siis see ongi õnn
VAATA VIDEOT! Riina Vessart: kui mu perega on kõik korras, siis see ongi õnn
Ilu-uudised
0

VAATA VIDEOT! Riina Vessart: kui mu perega on kõik korras, siis see ongi õnn

0
Riina Vessar
Riina Vessar

Igat naist eriliseks pidav ilubränd DeSheli rõhutab naistepäevakuul iga naise erilisust. Iga naine igatseb tähelepanu, hoolt ja armastust. Terve ja õnnelik inimene hoolitseb nii keha kui ka vaimu eest. DeSheli peab oluliseks mõlema kooskõla ja just seetõttu annab taas naistele kampaania “Sellepärast, et iga naine on eriline!” raames võimaluse rääkida just nendest asjadest, mis neid tegelikult õnnelikuks teevad.

Riina on 40-aastane naine, kelle jaoks on elus kõige tähtsamad tervis ning kindlasti tema perekond ja lähedased, et nendega oleks kõik korras. Õnnelik olemine aga on naise jaoks seotud pisikeste asjadega.
“Kui ma tõusen hommikul üles ja mõtlen, et mu perega on kõik korras, mul on töö, kuhu minna, mul on kodu, kus ärgata, siis see ongi õnn!” arutleb ta. “Olen aru saanud, et on õige nautida hetke, sest kunagi ei tea, mida tulevik toob. Võtame sellest hetkest, mis ta on ja oleme õnnelikud sellega, milline ta on.”

Riina Vessar4

Eriline kingitus tuli Riinale paar aastat tagasi, kui naistepäev oli tulemas, kuid hetkel ta suhtes polnud ja oli seetõttu ennetavalt kurb, arvates selle naistepäeva tulevat sellise, kus ta ühtegi kingitust ei saa. “Kui ma naistepäeva õhtul vaatasin seda lilledemerd, mis mu toas oli, siis selgus, et ühelgil naistepäeval polnud mulle nii palju tähelepanu pööratud. See oli väga tore üllatus just seetõttu, et see oli minu jaoks ootamatu. Tavaliselt ikka tead, et naistepäev tuleb ja keegi toob lilli, aga seekord ma tõesti mõtlesin, et … see oli kõige meeldejäävam!” jutustab naine.
Riina tunnistab, et kui ta saab mingisuguse tähelepanu osaliseks, siis muutub ta natuke häbelikuks ja tagasihoidlikuks. “Tegelikult on südames nii suur rõõm, et tahaks karjuda, tahaks välja elada, aga ma vist ei oska seda hästi välja näidata. Tunne on küll, nagu oleks terve maailm minu, ja see on hea tunne,” lisab ta.

Riina Vessar5

Kõige ootamatum üllatus tehti Riinale ühel välisreisil, kus ta käis võistlemas ja kus olid koos erinevate riikide inimesed. Mingil hetkel helistas võistkonna esindaja ja teatas et teda oodatakse staadioni peaukse juures. Naine arvas algul, et kaaslased tahavad tema kulul nalja teha. Natukese aja pärast helistas see inimene uuesti ja küsis, et kus sa oled, meil on juba veidi piinlik, tähtsad inimesed ootavad. “Ma aimasin halba ja läksin kohale, et vaadata, mis seal siis tegelikult lahti on. Seal seisis üks tundmatu mees, Ukraina meeskonna esindaja, meetrised roosid käes ja ta soovis need lihtsalt mulle kinkida! Mina teda ei tundnud, polnud kordagi näinud, aga temale olin ma seal kuidagi silma jäänud. See oli ootamatu üllatus, millest on kujunenud väga tore sõprus, ja me suhtleme siiamaani,” jutustab Riina.

Riina Vessar2

VAATA VIDEOT!

https://youtu.be/Eb3nrCULEow

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid