Avaleht Helena Ruudi blogi VIDEO! Helena Ruudi jätkab “Ruudi rassib” väljakutset kuni selle elustiiliks muutumiseni
VIDEO! Helena Ruudi jätkab “Ruudi rassib” väljakutset kuni selle elustiiliks muutumiseni
Helena Ruudi blogi
0

VIDEO! Helena Ruudi jätkab “Ruudi rassib” väljakutset kuni selle elustiiliks muutumiseni

0

Tallinna Televisiooni “Suvestuudios” käis agentuuri MediaMarketingi reklaamikrahvinna Helena Ruudi, kellel tänavu veebruaris tekkis idee hakata jälgima enda toitumist ja tervislikke eluviise, sellest aga sai alguse väljakutse “Ruudi rassib”, mille käigus tahtis Helena 100 päeva vältel endale tõestada, et suudab langetada kaalu ja palju liikuda. Nüüdseks on sada päeva täis, väljakutse jätkub kuni eesmärkide saavutamise ja elustiiliks muutumiseni, ning üheks selle osaks on saanud blogimine.

Helena kinnitab, et kassiahastust sotsiaalmeedia kommentaaridest pole tal tekkinud, sest tagasiside on üllatavalt positiivne, mürgiseid ütlemisi pole temani jõudnud. Tema blogipostitused on heade uudiste portaalis GoodNews alati TOP 5 või TOP 10 seas, see on tema jaoks nagu avalik päevikupidamine. “Kirjutan ausalt nii positivsest kui ka negatiivsest, näiteks ka sellest, kui raske ja nõme on tagasilöökide järel,” räägib Helena Ruudi. “Postitusi ei tee ma pidevalt, vaid siis, kui tunnen, et mul on midagi öelda ja seda teistega jagada.”

Väljakutse käigus on Helena kaotanud kolmteist kilogrammi kaalu ja kõvasti sentimeetreid. “Füüsilisest poolest põnevam on vaimne ja emotsionaalne pool — ma olen taas leidnud enda,” lausub ta. Spordisaali pole ta minemata jätnud, kuid toidu osas tuleb kiusatusi ikka ette.

Kogu tema väljakutse on üks suur katsetamine, et mis toit organismile sobib, Helena peab päevikut trennide ja toitumise kohta, jälgides eriti makrotoiduainete osa.

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid