Avaleht Ilu-uudised SÜDAMLIK VIDEO! Lugu naisest, kes oma tõelist armastust nähes sulas suhkruks
SÜDAMLIK VIDEO! Lugu naisest, kes oma tõelist armastust nähes sulas suhkruks
Ilu-uudised
0

SÜDAMLIK VIDEO! Lugu naisest, kes oma tõelist armastust nähes sulas suhkruks

0

Kristiina1Iga naine on eriline, kosmeetikabränd DeSheli on seadnud endale lihtsa ja ilusa eesmärgi — et kõik naised oleksid õnnelikud ja armastatud.

Mõtisklusesari “Sellepärast, et armastan” toob pühade ajal inimesteni erinevate naiste lood ja üheks neist on 39-aastase Kristiina Võsu story.

Kristiina elu õnnelikum hetk oli kohtumine selle ainsa ja õigega, kes tuli peol ilusa muusikaloo ajal tema juurde, ulatas käe ja küsis: “Kas tohib tantsule paluda?” “See oli kui hetk vene muinasjutust — ma sulasin suhkruna,” meenutab naine särasilmil. Tema jaoks on komplimendid elus olulisel kohal ja neid saab ta nii abikaasalt kui oma 7-aastaselt pojalt.

Kristiina2

Kristiina arvates on ilus naine hoolitsetud ja särav ning ta hoolib oma perest. Oma elu raskeima hetkena meenutab ta hetke, mil kaks poissi ütlesid, et tal on kõverad jalad. Aastatepikkune endast väljasolek lõppes enesekindlust taastava plõksuga, kui sõbranna avaldas arvamuse: “Kõigil modellidel on pisut kõverad jalad!”

  • Kristiina arvates on ilus naine hoolitsetud ja särav ning ta hoolib oma perest 

Loo kangelanna on heas mõttes ehk pisut kummaline, sest talle meeldib paljude naiste vihatavaim tegevus ehk tubade koristamine, mida ta teeb muusika ja tantsu saatel — kõik see kokku on rahustuseks.

Kristiina4

Eesti naistele soovitab ta olla natuke julgem, toonitada ennast jumestusega ning kanda ehk veidi rohkem värve, et silma paista.

  • “Igas naisterahvas võiks olla natuke Anu Saagimit!” Nii kõlab Kristiina intrigeerivaim soovitus.

VAATA KRISTIINA LUGU!

https://youtu.be/DoPWrRnUuoE

mm
Head Uudised GoodNews
info@goodnews.ee

Kommentaarid