Avaleht Ilu-uudised Guessi uues kevadkollektsioonis valitseb teksa koos sensuaalse valge pitsiga
Guessi uues kevadkollektsioonis valitseb teksa koos sensuaalse valge pitsiga

Guessi uues kevadkollektsioonis valitseb teksa koos sensuaalse valge pitsiga

GUESS SS2014-4Ameerika tuntud elustiili kaubamärk GUESS tõstab oma värskes kevad-suvises kollektsioonis aukohale klassikalise teksa, mille muudavad üdini naiselikuks luksuslikud pitsdetailid ja mustrid.

GUESS, kui maailma tuntud kvaliteetsete teksade kaubamärk, on võtnud eesmärgiks tuua moodi tagasi denim-on-denim stiil. Viimast on näha läbi terve kollektsiooni ja seda nii traksipükstes, šortsides, korsett-toppides, jakkides kui ka lihtsates seksikates teksades.

Teksade kõrval on kollektsiooni pehmem pool täis pehmeid pastelseid toone, romantilisi pitskangaid, heegeldatud lilli ning sulgi, mis sobivad ideaalselt sooja kevadesse ja ilusasse suvepäeva. Sensuaalsust lisavad erinevad mustrid vallatutest täppidest kuni isikupäraste ruutudeni.

GUESSi üdini naiselik ja luksuslik joon hõlmab ka silmapaistvad käekotte, jalanõusi ja aksessuaare.

Selle nädala jooksul (07-13. aprill) annab Guess kõigile ostjatele 150 eurose ostu puhul kaasa imetoreda eksklusiivse kingituse. Tasub uudistama tulla, kuna kingitusi on piiratud koguses.

Guess kevad-suvine kollektsioon on nüüd müügil Guess esinduspoodides Tallinnas Viru Keskuses ja Rocca al Mares ning Tartus Tasku Keskuses.

VAATA PILTE!

Kommentaarid