Avaleht Ilu-uudised IRIS JANVIER uus kollektsioon on valmis!
IRIS JANVIER uus kollektsioon on valmis!

IRIS JANVIER uus kollektsioon on valmis!

collection_imageIRIS JANVIER laitmatult väljapeetud sügiskollektsioon tutvustab hooaja tähtsamaid moelõikeid. Taas keskendume trendikate ja mugavate mudelite loomisele, kus fookuseks on puhtad siluetid, kvaliteet, viimistlus ja luksuslikud materjalid.

Uue kollektsiooni rõivad annavad enesekindlust ja sõltumatust, samas õhkub nendest ka nooruslikku elujõulisust ja energiat.
Lihtsaid lõikeid täiendavad elavad mustrid, näha on klassikalisi ühevärvilisi lahendusi ning neutraalseid toone, julged nahkdetailid ja elegantsed õhtukleidid defineerivad naiselikkust hoopiski uuel ja erilisel moel.

Hooaeg hooaja järel hoolitseme selle eest, et Teieni jõuaksid vaid tõeliselt erakordsed kangad ja kaasaegne disain.

Oma uue kollektsiooniga tähistame moeteoseid, mis mitte ainult defineerivad 2015/2016 hooaega, vaid on ka targad ostud, millesse armutakse igaveseks.

Uus kollektsioon on saadaval IRIS JANVIER showroomis ja Tallinna Kaubamaja Eesti Disaini osakonnas. 

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

VAATA GALERIID!
Fotod: Dmitry Knut

Kommentaarid