Avaleht Ilu-uudised KIIRUS LOEB! MyLookist sai maailma kiireim ilutoodete veebipood
KIIRUS LOEB! MyLookist sai maailma kiireim ilutoodete veebipood

KIIRUS LOEB! MyLookist sai maailma kiireim ilutoodete veebipood

MyLookEesti suurim ilutoodete e-pood Mylook.ee kannab tänasest ka kiireima e-poe tiitlit. Veebipoe ostukorvis on kliendil vıimalik valida kohaletoomise meetodiks PostPal kiirkuller ning kaup tuuakse Tallinnas ja selle lähiümbruses kohale keskmiselt 45 minuti jooksul.

“PostPal’i lahendusega saame pakkuda oma klientidele enneolematut e-poes ostlemise kogemust, kus kaup jıuab kliendini ülikiirelt, samuti saab klient reaalajas kulleri saabumist jälgida,” selgitas Mylook turundusjuht Ivar Arulaid. Nüüd ei pea enam veebipoe soodsamate hindadega tooteid mitu päeva ootama. Kui on vaja kiiresti kingituseks parfüümikomplekti või unustasid Pirita randa päikesekreemi kaasa võtta, siis on see suurepärane võimalus.”

“PostPali eesmärk on muuta e-poest ostmine lihtsaks ja kiireks ning  seeläbi suurendada e-poodide müüki,” lisas PostPali kaasasutaja Harry Kanistik.

MyLook.ee veebipood alustas tegevust 2009. aastal ning 2014 aastal  alustati toodete müüki ka Soome. Ettevõte postitab igapäevaselt oma klientidele üle 500 ilutoote.

PostPal on populaarne kullerite vırgustik, mis hakkas eelmisel aastal Tallinnas pakkuma veebirakendusel pıhinevat kiirkullerteenust. PostPal ühendab e-poe automaatselt läheduses olevate vabade kulleritega ja toimetab kauba kliendini märkimisväärselt kiiremini kui tavaline kullerteenus, reeglina vähem kui tunni jooksul.

Kommentaarid