Avaleht Ilu-uudised Kosmeetik: korall on selle suve kuumim trendivärv
Kosmeetik: korall on selle suve kuumim trendivärv

Kosmeetik: korall on selle suve kuumim trendivärv

Käesoleva suve trendivärv on korall, seda kinnitavad nii moeloojate kollektsioonid kui ka müügil domineerivad meigipalettide toonid. Koralli puhul räägime selle kõikidest varjunditest, alates õrnast aprikoosist kuni küllusliku oranžini välja.

Võlumaa ilusalongi kosmeetik Kalli Kuusik ütleb, et jumestuses tähendab selle suve trendivärv ennekõike värskust: “Koralltooni saab kasutada nii põskedel, huultel kui ka silmalaugudel. Korall kõikide oma varjunditega annab näole värskust ja toob sooja päikeseloojangu kuma.“

Koralli kõrval annavad värvi pastelsed matid toonid ja seda just silmameigis. Kalli annab lõpetajatele hea mõtte kasutada silmameigis roosakat, lillat, mündirohelist või helesinist tooni. „Õhtumeigis julgustan kasutama efektsema tulemuse saamiseks mitut värvi koos või lisama üldmulje särtsakamaks loomiseks sädelevat lauvärvi.“

Trendivärvide kõrval räägib Kalli ka meigipõhjast, mis sel suvel on võimalikult loomulik, vaevumärgatav. Ta soovitab kasutada kas ülimalt kergeid jumestuskreeme või piirduda mineraalpuudriga.

Sobiv huul selle juurde on kosmeetiku sõnul intensiivne. „Huultele sobib ideaalselt julge punane toon. Ka koralli- või fuksiavarjundiga huul on sel suvel võluvalt ideaalne,“ sõnab Kalli.