Avaleht Ilu-uudised Tallinn Dolls lõi heategevusliku kollektsiooni loomasõpradele!
Tallinn Dolls lõi heategevusliku kollektsiooni loomasõpradele!

Tallinn Dolls lõi heategevusliku kollektsiooni loomasõpradele!

Tallinn Dollsi uut kollektsiooni ehib väärikas hõberebane, millega suunatakse tähelepanu loomade heaolule. Hõberebase kollektsiooniga toetab moefirma loomade eestkoste organisatsiooni MTÜ Loomus tööd karusloomafarmide sulgemise nimel.

“Selle kollektsiooni taga on eelkõige soov levitada loomaarmastust,” ütles Tallinn Dollsi juht Mari Martin. “Juhime ka tähelepanu karusloomafarmide temaatikale, eesmärgiga toetada farmide keelustamist.”

“Tallinn Dollsi südamlik žest ja loomadele pühendatud kollektsioon on korraga suuremeelne ja tänuväärne. Ulatades abikäe Loomusele, annab Tallinn Dolls hoogu keerulisele tööle loomakaitse valdkonnas,” ütles Loomuse kommunikatsioonijuht Annika Lepp. “Tallinn Dollsi kollektsioon esindab suurepärast näidet ettevõtluse ja vabakonna koostööst ühise eesmärgi nimel.”

Tallinn Dollsi uue kollektsiooni modellid on karusloomafarmide keelustamist toetavad kuulsused Hanna Martinson, Maria Avdjuško ja Anu Saagim.

Koodiga “Loomus10” on loomasõpradele soodustus 10% ja igalt ostult suunatakse 10% summast Loomusele, et toetada tööd karusloomafarmide sulgemise nimel.