Avaleht Ilu-uudised VAATA GALERIID! Jõhvis esitleti Tiina by Tiina Talumees kollektsiooni
VAATA GALERIID! Jõhvis esitleti Tiina by Tiina Talumees kollektsiooni

VAATA GALERIID! Jõhvis esitleti Tiina by Tiina Talumees kollektsiooni

TiinabyTiinaTalumees_esitlusNädalavahetusel tuli Jõhvi Kontserdimajas Balletifestivali raames esitlusele Tiina by Tiina Talumees kollektsioon. Seekordses kevadkollektsioonis hakkasid silma Jaapanist inspireeritud kirsiõiemotiivid, mis tõid meieni värske värvipuhanguna suurlinnade selle hooaja lillemustrite moetrendi. Esmakordselt olid kollektsiooni lisandunud ka jahedamatel suveõhtutel asendamatud kerged mantlid.

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe Moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse. Paljuski peegeldub siin moekunstniku enda igapäevane rõivastiil, ühendades praktilise kantavuse ja hooaja moetrendid. „Olen selle brändi loonud tegusale edukale naisele, kes vajab rõivast, milles ta näeb hea välja terve päeva ja mis oma hinnalt on oluliselt kättesaadavam, kui erilistel hetkedel kantav kõrgmood. Nii ei pea ka endale igapäevast riietust valides loobuma Eesti oma kvaliteetse disaini eelistamisest,“ rääkis Tiina Talumees, kelle sõnul kollektsiooni mudelitest saab perfektselt kokku sobitada tervikuna toimiva garderoobi.

Trendika värvide- ja mustritemängu kõrval on kollektsioonis oma koht ka klassikalistel summutatud pastelltoonidel ja ajatutel mudelitel, mis ei sõltu moetrendidest ja sobivad seega alati kanda. Kollektsioonis on kasutatud kvaliteetseid mugavaid materjale, mis peamiselt pärinevad Itaaliast, näiteks viskoosi ja trikotaaži. Mudelite hinnad jäävad vahemikku 130-300 eurot.

Etenduse toimumisele aitas kaasa jäätisebränd Magnum, jumestuse eest hoolitses Max Factor ja soengud tegi juuksesalong Le Salon. Sündmust aitas korraldada Stiilikanal.

Tiina by Tiina kollektsiooni saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, Tallinna Kaubamajast, Eesti moedisaini poest Zero Baltika kvartalis ning Siisoni veebipoest www.siison.ee .

VAATA GALERIID!
Fotod: Silvia ja Elina Kurr

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga