Avaleht Ilu-uudised VAATA HIIGELGALERIID! Embassy of Fashion lummav moevaatemäng Aurora Borealis
VAATA HIIGELGALERIID! Embassy of Fashion lummav moevaatemäng Aurora Borealis

VAATA HIIGELGALERIID! Embassy of Fashion lummav moevaatemäng Aurora Borealis

Foto: Tiit Mõtus
Foto: Tiit Mõtus

Eile muutus Kultuurikatel virmaliste värviliseks moelavaks, kus Embassy of Fashion disainerid Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Aldo Järvsoo tõid särava seltskonnani oma autorikollektsioonid efektses moevaatemängus Aurora Borealis. Ootusäreva publikuni jõudsid tervelt 100 käsitööna valminud pidulikku komplekti paljude auhindadega pärjatud moekunstnikelt ning rahvusvaheliselt tuntud ehtekunstniku Tanel Veenre värske kevadsuvine ehtekollektsioon.

Aldo Järvsoo inspiratsiooniks kollektsiooni loomisel oli virmaliste lummav vaatemäng ja suveöise tähistaeva disko. Publikuni jõudsid kumavad pastelltoonid, efektsed littermustrites kleidid, kostüümid ja mantlid ning justkui sama kollektsiooni õhkõrn vari – puhtad valged. Eriliselt nõidusliku mulje lõid futuristlikud kollektsiooni toonidega sobitatud prillid.

Ketlin Bachmann oli lasknud virmalistel end kanda lummavatesse kaleidoskoopilistesse mustrimängudesse, mis teevad iga disaini ja selle kandja kordumatuks. Tema pikad pidulikud kleidid ahvatlesid publikut kõigis kaleidoskoobitoonides. Materjalidest kohtas kollektsioonis siidi, võrku ja pimestavalt helkivaid litreid.

Riina Põldroosi kevadsuviselt õhkõrnadest siidkleitidest kumas 30-ndate naiselikku glamuuri ja artdeco vaimu. Virmalistena voogavad ja lendlevad materjalid, pehmelt pastelne värvigamma, pikad siidiga kaetud nööbiread ja efektsed origamimotiivid on vaid mõned tema kollektsiooni iseloomustavatest märksõnadest. Esmakordselt olid Riina kollektsiooni lisandunud käsitsi valmistatud nahast käekotid, mis väikeste ja glamuursetena sobivad ideaalselt kleite täiendama.

VAATA HIIGELGALERIID!
Fotod: Tiit Mõtus

ALDO JÄRVSOO

KETLIN BACHMANN

RIINA PÕLDROOS

BACKSTAGE ja FINAAL

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga