1. Avaleht
  2. GoodNews TV
  3. FOTOD JA VIDEO I Brigitta Liivaku ilunipid, mis aitavad särada
FOTOD JA VIDEO I Brigitta Liivaku ilunipid, mis aitavad särada

FOTOD JA VIDEO I Brigitta Liivaku ilunipid, mis aitavad särada

Kõik naised teavad, et ilutrendid muutuvad pea igal nädalal. Kui ühel päeval peavad naised olema liivakellakujulised, siis järgmisel juba pirnikujulised. Ühel päeval on moes paksud kulmud, teisel jälle peenikesed. Tegelikult teavad aga kõik õrnema soo esindajad, et ilutrendidega kaasas käia on väga raske. „Seetõttu on üks parimaid trende, mida jälgida, enesearmastus. See ei lähe mitte kunagi moest ära,“ sõnas Lauret Uustalu 20. jaanuaril toimunud sündmusel, kus endine modell, jumestuskunstnik ning Mrs Worldwide esitiitli võitnud Brigitta Liivak tähistas Mrs Worldwide`i võitu ning ühtlasi toimus ka heaolu ja kosmeetikatoodete GlamUpperi avapidu.

Kõik õrnema soo esindajad teavad, et ilutrendidega kaasas käia on väga raske.

Eesti naised väärivad poputamist

Pidulikku õhtut juhtinud Lauret selgitas sündmusel, et veel mõned aastad tagasi olid moes tugevad ning hästi kontuuritud kulmud. Peale seda tulid aga moodi nii-öelda seebikulmud ehk ülespoole kammitud kulmud. Sellise tulemuste saavutamiseks kasutasid paljud naised ning jumestajad aga juuksegeele, juukselakke ning ka huuleläikeid, mis kulmud paigale liimiks. Üsna pea võtsid kosmeetikabrändid sabast kinni ning turule hakkas tulema mitmesuguseid kulmutooteid. Lauret tõi välja, et sealt tegelikult sündiski GlamUpperi kulmugeel – et oleks toode, mis toimiks ja paneks kulmud kasvama. „Tegelikult see keemia, mida naistena endale igapäevaselt peale määrime, on väga suur. GlamUpperi kulmugeel on aga looduslik ning sisaldab näiteks E-vitamiini, jojobaõli, ingveri juure ekstrakti jne. Et see ka niisutab ja paneb kulmukarvad kasvama,“ selgitab ta.

Brigitta lausub, et sõltumata sellest, mis projekt tal parasjagu käsil on olnud, siis tema missioon on enamasti alati olnud jagada maailmale killuke heaolu emotsiooni ning ilus olemise tunnet. „Eesti naised väärivad poputamist,“ räägib ta ja lisab, et plaanis on müüki tuua veel tooteid, mille sarnaseid pole seni olnud võimalik kohalikest kosmeetikapoodidest soetada, sest Eesti naised on seda väärt.

Eesti naised väärivad poputamist.

Foto: Arina Kvade

Brigitta nipid, et alati särav välja näha:

  • Ole enesekindel. Ta tõdeb, et me kõik võiksime olla alati enesekindlamad. „Mind aitavad ka käe sisse harjutatud meigivõtted, et pingelisel ja kiirel ajal meigitud olla ja läbi selle ka enesekindlust juurde saada,“ sõnab ta.
  • Brigitta selgitab, et ilurutiinid aitavad kaasa enesehinnangu tõstmisele. Olgu siis selleks juuksuri külastus, dekoratiivkosmeetika või miskit muud – tähtis on protsess, et väärtustame ennast ning teeme midagi enda jaoks.
  • Sunni end enda eest hoolitsema. Brigitta toob välja, et tihtipeale kui midagi meie sisemaailmas hakkab allamäge minema, siis enese eest hoolitsemine on üks esimestest asjadest mis tahaplaanile jääb. Vahest aga enda sundimine enese eest hoolitsema võib aidata raskematest hetkedest üle saada.

Brigitta enesehoolduse ABC:

  • Vestlus endaga. Iga päev küsib Brigitta endalt, kuidas tal läheb ja vaatab oma sisemaailma üle.
  • Pidev harjumuste parandamine. Peale eneseanalüüsi võtab ta ette väikesed sammud muutuste suunas, mida saaks igapäevaselt paremini teha.
  • Ilurutiinid on Brigitta sõnul on üks väike osa sellest, mis on päriselt tähtis, aga ei tasuks alahinnata ka enda välimuse eest hoolitsemise võimu. „Head ilurutiinid on hea enesetunde üks alustaladest,“ leiab ta.
  • Kui Brigitta tunneb ennast nõrgana, siis sätib ta oma päevakava esimeseks prioriteediks trenni ning toitumise. „Ei mingeid vabandusi!“
  • Kvaliteetaeg kallimatega. Brigitta toob välja, et on oluline veeta aega pere ja sõbrannadega. „Pimedal ajal kipun ennast isoleerima,“ sõnab ta.

GALERII: ARINA KVADE

Head Uudised GoodNews