Avaleht Lapsed AITA VALIDA VÕITJA! „Laste rõõm“ kutsub rahvast võitjat valima!
AITA VALIDA VÕITJA! „Laste rõõm“ kutsub rahvast võitjat valima!

AITA VALIDA VÕITJA! „Laste rõõm“ kutsub rahvast võitjat valima!

Laste rõõmAita palun TV3-e heategevusprojekti „Laste rõõm“ finalistide seast valida oma lemmik, et 18. detsembriks selguks võitja, kes aitaks Eestimaa laste elu paremaks muuta.

Sügisel TV3 ja Reach for Change´i poolt välja kuulutatud rahvusvahelise konkursi “Laste rõõm 2015” finaali on jõudnud kolm sotsiaalset ettevõtmist, kelle ideed aitaksid reaalselt meie väikese riigi laste eludesse positiivseid muutusi tuua. “Konkursi finalistid on ettevõtlikud inimesed, kes on pühendunud Eesti laste heaolu parandamisele,” märkis projektijuht Kairi Birk. Finalistid ja nende ideed on: Kaia Kollo, Howard Frier “Training without Borders”; Merit Lilleleht “Unekool” ja Getter Toome “Aga Mina”.

Nüüd on kõigil aeg valida kolme projekti seast oma lemmik, et parima idee autorit toetada ning unistused reaalsuseks muuta.  Võitja selgub TV3 žürii ja rahvahääletuse tulemuste liitmisel selle nädala lõpus.

TRAINING WITHOUT BORDERS: sportimisvõimaluste pakkumine puuetega noortele;

UNEKOOL: peredele nõu ja toe pakkumine väikelaste magamisharjumuste kujundamisel;

AGA MINA: väikelaste ohutusekäitumisharjumuste kujundamine lasteaedades läbi mänguliste tegevuste.

Hääle saad anda SIIN!

„Laste rõõmu“ võitja saab idee teostamiseks vajaliku rahalise toe 20 000.- eurot ja professionaalse nõustamise, talle kuulub avalikkuse positiivne tähelepanu ning loomulikult parim, mida soovida võiks – rõõm laste südameis!

Laureaadi väljakuulutamine toimub 18. detsembril Kadrioru Lastemuuseumis Miiamilla kell 11.00 – 12.00

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga