Avaleht Ilu-uudised Antoniuse moeetendusele oodatakse kavandeid
Antoniuse moeetendusele oodatakse kavandeid

Antoniuse moeetendusele oodatakse kavandeid

Antoniuse moeetendusele oodatakse kavandeidKuni 10. veebruarini saab esitada kavandeid 13. juunil 2014 toimuva Antoniuse moeetenduse korraldamiseks Konkursile oodatakse nii üksikloojaid kui ka meeskondi, nii rõiva- kui ka aksessuaaridisainereid.

Moeetenduse korraldamise eesmärk on tutvustada Eesti moeloomingut ning olla moedisaineritele hüppelauaks rahvusvahelistele moelavadele.

Antoniuse moeetendus on teatraalsete elementidega läbi põimitud lugu, mis räägib heast maitsest ja kvaliteedist ning usust kohaliku loomingu konkurentsivõimesse. Moeõhtu märksõnadeks on suvine meeleolu ja mängulisus, Tervikliku elamuse ja meeldejä äva õhustiku saavutamiseks kaasatakse etendusse muusikuid, lavastajaid, tantsijaid. Kohaliku disaini kõrval esitletakse ka välisdisainerite loomingut.

Õigeaegselt esitatud ja konkursi tingimustele vastavate tööde hulgast teeb valiku žürii, kuhu kuuluvad moeasjatundjad Eestist ja välisriikidest. Žürii valib välja kuni 16 finalisti. Lisainfo ja konkursi tingimused: http://lmk.ee/moeetendus.

Kommentaarid