Avaleht Ilu-uudised EHTED! Suvised moeehted on inspireeritud igapäevaelu pisiasjadest
EHTED! Suvised moeehted on inspireeritud igapäevaelu pisiasjadest

EHTED! Suvised moeehted on inspireeritud igapäevaelu pisiasjadest

DSC_6489Ivo Nikkolo peadisaineri ja kahekordse Kuldnõela laureaadi Eve Hansoni sõnul on Ivo Nikkolo Pre-Fall 2016 ehtekollektsioon saanud alguse lihtsatest igapäevastest leidudest, mis on veidi ootamatult saanud moeehte kuju. Inspiratsioon leiti moelooja sõnul muuseumidest, kus tihti kohtuvad kunst ja teadus, esteetika ja teadmised ning kus igapäevased esemed või nähtused on esitletud viisil, mis pakuvad tõelist meelenaudingut ning silmailu.

„Ilma et pruugiksime seda näha või märgata, on iga ese või nähtus meie ümber omamoodi kunstipärane ja kaunis. Seepärast oleme tänavuste moeehete põhisümbolid justkui muuseas leidnud – suvised ja külluslikud marjakobarad, prisked sidrunid ning põneva struktuuriga kalaluud,“ ütles Eve Hanson.

Moeehete loomisel on eelistatud ausaid materjale. Suvine värvigamma on soe ja naturaalne, olles mõjutatud küpsete kirsside, sõstarde ja viinamarjade mahlakast ilust. Äratuntava käekirja poolest tuntud Ivo Nikkolo moeehete puhul ilmestavad Pre-Fall kollektsiooni ka naturaalsed värvid ning erinevad metallitoonid- ja materjalid.DSC_6505

„Õigesti valitud moeehted raamivad välimuse tervikuks. Efektse ehte abil saad muuta kleidi või kostüümi päriselt enda omaks või panna selle elama,“ tõdeb Eve Hanson.

VAATA GALERIID!

Kommentaarid