Avaleht Ilu-uudised ERKI Moeshow 2015 konkurss on alanud!
ERKI Moeshow 2015 konkurss on alanud!

ERKI Moeshow 2015 konkurss on alanud!

Kavandid 2015Alates tänasest on kahe nädala jooksul avatud konkurss, milles on oodatud osalema kõigi noorte moeloojate säravaimad ning ambitsioonikamad kavandid.

Konkursi abil valitakse välja viimaks need silmapaistvamad moeloojad, kellel on võimalus enda loomingut esitleda 30. mail ERKI Moeshow’l. Osalema on oodatud eripäraseid disainereid üle Eesti ning isegi välisriikidest.

Enda ala tippudest koosnev žürii paneb märtsi viimasel nädalal pead kokku ning teeb kõigi kavandite vahel raske valiku – kellele tagada võimalus esitleda enda loomingut lavalaudadel rohkem kui tuhandepealise publiku silme ees. Selleks võib saada igaüks, tuleb vaid katsetada ning anda enda ideedele võimalus.

„ERKI loob vajaliku stardiplatvormi, et see tehniline üksus noort talenti liialt ei kurnaks. Tunnustuse ja teostatud kollektsiooni kaudu saavad noore loomeinimese tiivad jõudu ja hoogu juurde, sealt edasi lennata tuleb ise,” ütles ERKI Moeshow eelmine peakorraldaja Piret Mägi, lisades, et noorte talentide jaoks korraldatakse terve üritus, tuleb vaid ise olla aktiivne ja kollektsioon valmis teha!

ERKI Moeshow on Eesti suurim avalik moeüritus, millest võtavad osa lisaks kohalikele säravamatele moeloojatele ka esindajad välisriikidest. 2015. aastal jõuab üritus rahva ette 28. korda. Kavandite konkursi lõpptähtajaks on 23. märts kell 16.00.

30. mail toimuvale ERKI Moeshow’le pääsenud osalejad tehakse teatavaks märtsi lõpus.

Lisainfo ning konkursi reglement.

VIDEO

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga