Avaleht Ilu-uudised FIBIT! Täna algava moefestivali FIBIT staar on Getter Jaani
FIBIT! Täna algava moefestivali FIBIT staar on Getter Jaani

FIBIT! Täna algava moefestivali FIBIT staar on Getter Jaani

GetterJaani_foto_VirgeViertek
Foto: Virge Viertek

Täna ja homme toimub Viru Keskuse aatriumis moesõprade poolt kauaoodatud FIBIT, mis seekord toob tagasi live-moeetendused. Vaatajani jõuab rekordarvuna lausa seitse eriilmelist etendust, Eesti armastatud disainerite värskest loomingust maailmamoe trendideni. Ürituse täheks on Tiina by Tiina Talumees ja rõivabrändi August showd ning Viru Keskusesse äsja müügile saabunud kevadhooaja parimatest paladest komplekteeritud etendused. Modellina astub üles armastatud lauljatar Getter Jaani!

Kahel päeval vältava moepeo raames näeb andekate stilistide nägemust kevade parimatest paladest Viru Keskuse kõigist moepoodidest, Kaubamajast, ABC Kinga kauplusest ja brändidelt Marc O’Polo ning Denim Dream.

Viru Keskuse poodide moeparemikku koondavalt etenduselt „Kevadtuultest suvesoojani“ leiab stilistide Johanna Eenma ja Marion Laeva mitmekülgseid stiile koondava ja rikkalikult inspiratsiooni pakkuva valiku. ABC Kinga erietenduse stilistika koostab andekas jalatsidisainer Kärt Põldmann. Marc O’Polo etenduse stiliseerib moeõppejõud ja stilist Kadri Veisner, Denim Dreamile kollektsiooni disaininud Svetlana Puzorjova loomingu aitab lavale tuua Maarja Siim ning Kaubamaja kevadmoe etenduse on komplekteerinud stilist Liis Plato.

Eksklusiivselt laupäeval näeme kodumaise trendika rõivabrändi August kauaoodatud kollektsiooni Lookbook 3 ning Eesti ühe armastatuima moelooja Tiina Talumehe rõivabrändi Tiina by Tiina värsket kevadsuvist kollektsiooni, mis toob meieni trendikad 70-ndatest inspireeritud lilleornamendid.

Ajakava 11. märts

17.00 Viru Keskuse moeparemik etenduses „Kevadtuultest suvesoojani“, stilistid Marion Laev ja    Johanna Eenma
17.45 Kaubamaja kevadmood, stilist Liis Plato
18.15 Denim Dream, stilist Maarja Siim
18.45 Marc O’Polo, stilist Kadri Veisner
19.15 ABC King, stilist Kärt Põldmann

Ajakava 12. märts

12.00 „Kevadtuultest suvesoojani“
12.45 Kaubamaja kevadmood
13.15 Denim Dream
13.45 Marc O’Polo
14.15 ABC King
14.45 Tiina by Tiina
15.15 August
16.00 „Kevadtuultest suvesoojani“
16.45 Kaubamaja kevadmood
17.15 Denim Dream
17.45 Marc O’Polo
18.15 ABC King

FIBITi moeetendused on kõigile huvilistele nautimiseks tasuta, samuti on moepublikule avatud turvaline tasuta garderoob mugavaks riiete hoidmiseks. FIBITI ametlik soengupartner on PR Juuksurisalong.

Ajakaval saab silma peal hoida SIIN!

Kommentaarid