Avaleht Ilu-uudised GALERII! Ivo Nikkolo esitles Riia moenädala raames uut kevadsuvist kollektsiooni
GALERII! Ivo Nikkolo esitles Riia moenädala raames uut  kevadsuvist kollektsiooni

GALERII! Ivo Nikkolo esitles Riia moenädala raames uut kevadsuvist kollektsiooni

ivo-nikkolo-004Eesti disainerbränd Ivo Nikkolo esitles eile Riia moenädala raames järgmise aasta kevadsuvist kollektsiooni „Body Lines“. Enne laupäevast moeshowd tutvustasid Ivo Nikkolo disainerid Britta Laumets ja Margot Vaaderpass valitud esemeid kollektsioonist ka Riia südames asuvas Gallerija Riga kaubanduskeskuses moenädalat väisavale kohalikule ja rahvusvahelise pressile, blogijatele ning stilistidele.

Lisaks Ivo Nikkolole oli showroomis esindatud veel üks Eesti moebränd – Studio August, lisaks neile paljud nimekad Läti moe- ja disainerbrändid nagu One Wolf, Dace Bahmann, Qooqoo , Talented, Baiba Ripa, Flash You And Me, Anita Sondore, Bug Accessories, Nathasha Chabelnique, Cinnamon Concept and Cecinanina.

Ivo Nikkolo disainer Britta Laumets ütles, et Riga Fashion Week on tõeliselt rahvusvaheline üritus, mille tase on aastaid olnud väga kõrge. „Meil on hea meel, et oleme taas Riias ning ootame põnevusega showd,“ lisas Laumets.

Lisaks Ivo Nikkolo kollektsioonile esitletakse showroomis ka noore andeka Eesti ehtekunstniku Triin Kuke erikollektsiooni „Ivo Nikkolo x KUKK Jewellery“, mis koosneb kergetest ja mängulistest hõbeehetest.

VAATA GALERIID!

Kommentaarid