Avaleht Ilu-uudised GALERII! KEVADMOOD! DJ Kristjan Hirmo näitab Briti kevadmoodi
GALERII! KEVADMOOD! DJ Kristjan Hirmo näitab Briti kevadmoodi

GALERII! KEVADMOOD! DJ Kristjan Hirmo näitab Briti kevadmoodi

Foto: Mardo Männimägi
Foto: Mardo Männimägi

Eesti populaarseim DJ Kristjan Hirmo proovis vahelduseks modelliametit, andes meile väikese vihje selle kohta, mida tema seljas saabuval kevadhooajal näha võib. Kristjanit inspireeris autentne tänavamood Briti elustiilibrändilt Superdry.

Kristjanit seob brändiga pikk ajalugu. „Avastasin Superdry enda jaoks juba aastaid tagasi, reisides mööda maailma ringi, ning sellest ajast alates olen soetanud endale selle brändi tooteid pea et igast maailmajaost – Aasiast, Ameerikast ja Austraaliast, rääkimata erinevatest Euroopa riikidest. Ülimalt hea meel on mul selle üle, et juba mõnda aega on Superdry esindatud ka Tallinnas. Eriti südamelähedased on mulle nende T-särgid, mille valmistamiseks kasutatakse väga mõnusaid ja pehmeid kangaid, aga samas leiab Superdry kollektsioonist väga erinevaid rõivaid ning aksessuaare – valikut jagub nii spordisaali kui ka pidulikumale sündmusele,“ rääkis Kristjan.

Värskes kevadkollektsioonis paneb SuperDry rõhku kvaliteetsetele kangastele, põnevatele tekstuuridele ja isikupäraste detailide väljatoomisele. Läbiva joonena kollektsioonis näeme käsitsimaalitud mustreid, luksuslikku nahka ja ehedat denimit.

SuperDry_SS16_women_5

Naistekollektsioonis seguneb naiselikkus boheemlasliku festivalistiiliga, saab näha meremehetriipe, trendikaid mummulisi kangaid, korsett-tüüpi toppe, õrna pitsi jm. Suveõhtute stiilseks veetmiseks on valikus ka paljusid erinevaid stiliseerimisvõimalusi pakkuvad midipikkuses kleidid ja figuuri kaunilt esiletoovad lillemustrilised kombinesoonid.

Meestekollektsioonidest võib leida  nii väljapeetumat urbanistlikku meremehestiili kui ka sportlikku joont ja militaarstiili. Saab näha rohkelt suvist sini-valge-punast värvigammat, aga sekka ka põnevust pakkuvat neooni, murtud toone ja klassikaks saanud ühevärvilisi printmustritega rõivaid. Suur rõhk värskes kevadkollektsioonis on kvaliteetsetel garderoobi baasesemetel,  näiteks brändi legendaarsetel T-särkidel.

SuperDry brändi iseloomustab eelkõige autentsus, kvaliteetsed materjalid ja kaasaegsus, mis on teinud temast ühe hinnatuima tänavamoe brändi rohkem kui 40 riigis. Rõivaste ja jalatsite selgelt äratuntav Briti stiil on huvitavalt põimitud Ameerika vintage’i ning trendikate Jaapani kujunditega. Brändi esinduspoest Ülemiste keskuses leiavad endale sobiva nii need, kellele meeldivad vintage logod ja efektsed aplikatsioonid, kui ka minimalistliku urban-stiili austajad. Uudisena on poes nüüd saadaval kinkekaardid, millel oleva summa saad jaotada just nii mitmete ostude vahel, kui sulle meeldib.

VAATA GALERIID!
Fotod: Mardo Männimägi

Kommentaarid