Avaleht Ilu-uudised GALERII! Tallinn Fashion Week’i neljanda päeva lõpetas „After Dark Couture“
GALERII! Tallinn Fashion Week’i neljanda päeva lõpetas „After Dark Couture“

GALERII! Tallinn Fashion Week’i neljanda päeva lõpetas „After Dark Couture“

Foto: Jelena Rudi
Foto: Jelena Rudi

Moeetendusel „After Dark Couture“ tulid esitusele nelja Eesti disaineri – Oksana Tanditi, Ketlin Bachmanni, Riina Põldroosi ja Aldo Järvsoo – moekollektsioonid.

Oksana Tanditi glamuursed tualetid küütlesid kalliskivisäras ja näitasid maksimaalselt luksuslikke, detailirohkeid kangaid ja lisandeid, mis mõjusid laval ülimalt efektselt. Kuningannakleitide kõrval oli ka asjalikumaid ning rangema joonega kostüüme, kuid neiski ei olnud kaunistamisega kokku hoitud. Tõeliselt suurejooneline algus õhtule.

Ketlin Bachmann jätkas talle omaselt dramaatilisel joonel, võrreldes varasemate kollektsioonidega oli näha veel rohkem põnevaid ja filigraanselt viimistletud detaile. Põnevust lisasid ka erinevate materjalide provokatiivsed kombinatsioonid ning disainerile omane kerge punk-vibe oli tõmblukkude ja nahkdetailide näol täiesti olemas.

Riina Põldroosi tiivulised diivad jagunesid mahukateks temaatilisteks gruppideks, millest igaühes oli üllatavaid ja aplausi ärateeninud pilgupüüdjaid. Smaragdrohelised, ihukarva, erksinised ning öömustad – kindlasti leidis iga moefänn siit oma lemmiku haldjakleidi, millega koos unistaks öösse astuda.

Aldo Järvsoo üllatas eklektilise materjalivaliku, glamuursete õhturüüde ning spordijalatsite ristamisega, mis tekitas põneva stilistilise ebakõla. Selle sportlik-glämmi avapaugu järel jõudis lavale mitmeid ahhetamapanevaid tualette, millest meeldejäävamateks ehk geomeetriamustrisse riietatud jaapanihõngulised kimonomantlid ning etenduse finaalis välja astunud looritatud sünged kuningannad.

VAATA GALERIID!
Fotod: Jelena Rudi

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

 

Kommentaarid