Avaleht Ilu-uudised Iris Janvier esitleb Fibitil kevadsuvi 2017 kollektsiooni
Iris Janvier esitleb Fibitil kevadsuvi 2017 kollektsiooni

Iris Janvier esitleb Fibitil kevadsuvi 2017 kollektsiooni

irisjanvierJärgmise nädala laupäeval, 15. oktoobril, on Viru Keskuse aatriumis toimuva moefestivali FIBIT raames  kõigil trenditeadlikel moesõpradel võimalik põgeneda sügiskülmast suvepäikesesse ehk vaadata, mida pakub Eesti kuulsuste üks vaieldamatuid lemmikbrände – IRIS JANVIER – oma järgmise kevadsuvise hooaja kollektsioonis.

Tegemist on esmakordse saladuseloori kergitamisega IRIS JANVIERI SS’17 kevadsuviselt kollektsioonilt ning moemaja esindajad tõotavad, et moepublik ei jää põnevate üllatusteta: „Ühelt poolt kannab kollektsioon meie klientide poolt hinnatud moemajale omaseks saanud väärtusi nagu trendikus, mugavus, kvaliteet ning selgejoonelised siluetid, kuid teisalt tahame ka üllatada ootamatute detailidega, mis lisavad kollektsioonile oma ahvatleva mängulise ja vallatu noodi.“

Kollektsiooni keskmes on hooaja üks suuremaid trende – klassikaline särkpluuskleit -, millest on disainitud erinevaid siluette ja vorme: kelmikalt lühikesi, ülalpool põlvi lõppevaid ning ka moodsas midipikkuses variante. Meeleolu lisavad mõnusad naturaalsed kangad, erinevatest puuvillastest linaseni.

Kollektsiooni värvigammas kohtab erinevaid rohelisi, tumesinist ning murtud roosakaspruune toone ning nende põnevaid kombinatsioone, mis koos moodustavad nauditava terviku. Tõelise suvetunde tekitavad klassikalised triibulised särgikangad, pilkupüüdvad satiinise pinnaga stretškangad, pesuefektiga linane ning trendikad teksakangad. Lisaks näeme kollektsiooni läbivat põnevat mustrit, mis on disainitud spetsiaalselt IRIS JANVIERI jaoks ning mis on saanud inspiratsiooni mererannast juhuslikult leitud rohelist värvi merekapsast. Moodne merekapsas on ühtaegu tervislik ja ilus, olles andnud idee nii kollektsiooni värvideks kui ka kleitide kelmikateks volangideks.

irisjanvier_2

Kõik moesõbrad on oodatud IRIS JANVIERI SS’17 kevadsuvise kollektsiooni esmaesitlust vaatama laupäeval, 15. oktoobril, algusega kell 15.00 Viru Keskuse aatriumisse. Nii nagu ka kõikidele teistele FIBITi moeetendustele, pääseb showle täiesti tasuta. Kauaoodatud FIBIT rõõmustab moesõpru juba järgmise nädala reedel ja laupäeval – 14. ja 15. oktoobril. Moesõpradeni jõuavad neli erinevat moeetendust, milles on ühendatud sügistalvised maailmamoe trendid Eesti tippstilistide nägemuses ning kodumaiste disainerite looming.

Kommentaarid