Avaleht Lapsed JALGPALLI EM! Eesti tüdruk saatis jalgpalli EM-i finaalmängule Pepe
JALGPALLI EM! Eesti tüdruk saatis jalgpalli EM-i finaalmängule Pepe

JALGPALLI EM! Eesti tüdruk saatis jalgpalli EM-i finaalmängule Pepe

UEFA_EURO2016_PlayerEscort_McDonald's_Match51_Portugal_France_Saint-DenisMöödunud pühapäeval toimunud jalgpalli Euroopa meistrivõistluste Portugali ja Prantsusmaa finaalkohtumisel saatis McDonald’s kampaania „Saada staar staadionile!“ võitja, 9-aastane Eesti tüdruk Olga Simagina staadionile Portugali keskkaitsja Pepe.

Hümni ajal seisis Olga kõigest mõne meetri kaugusel Portugali võistkonna lipulaevast Ronaldost. „Ma ei usu ikka veel, et see minuga juhtus. Kuigi pabistasin veidi enne mängu, läks staadionil kõik hästi ja tunne on võimas,“ ütles Olga pärast platsilt lahkumist.

„Suurte jalgpallisõpradena võtame eriti hingega algatusi, mis kasvatavad noorte seas jalgpalliarmastust. Staarisaatja programm on üks sellistest projektidest, mis annab lastele võimaluse kogeda tipptasemel jalgpalli maagiat. Vaid kahe aasta pärast seisab ees juba jalgpalli MM ning McDonald’s plaanib ka siis taas anda ühele Eesti lapsele võimaluse saata üks jalgpallistaar staadionile,“ sõnas McDonald’s Baltikumi tegevjuht Vladimir Janevski.

Olga Simagina koos ema Mariaga EMi finaalmängul_foto_McDonald's
Olga Simagina koos ema Mariaga EMi finaalmängul
Foto: McDonald’s

McDonald’s korraldab staarisaatja programmi alates 2002. aastast ja selle aja jooksul on ligemale 4000 last üle maailma saanud võimaluse kohtuda oma jalgpalli-iidolitega. 2014. aastal võitis “Saada staar staadionile!” programmi toona 6-aastane Lukas Elo, kes esindas Eestit Brasiilias Rio de Janeiros toimunud FIFA MM-i poolfinaalis ja saatis staadionile Argentiina kaitsja Pablo Zabaleta.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga