1. Avaleht
  2. Ilu-uudised
  3. Kaunid ripsmed seerumi abil
Kaunid ripsmed seerumi abil

Kaunid ripsmed seerumi abil

Reti Rand-Sedin
Royal Effem Eesti tootejuht

Kaunid silmad on meie hinge peegel, tugevad ja pikemad ripsmed teevad iga naise silmad ilusamaks.

Royal Effem tuli sellel suvel välja seerumiga, mille hind on vastuvõetav paljudele naistele.  Siiani jäi nii mõnelgi naisel ripsmete- ja kulmudeseerum ostmata kuna pere kõrvalt ei raatsitud 40-60 eurot selle peale kulutada. Uus seerum aga maksab 19,50 ja kindlasti tasub seda proovida.

Teatavasti kasvavad inimestel juuksed umbes kolme aastaste tsüklitena, ripsmete eluiga aga on vaid kolm kuud. Kuna ripsmete eluiga on üsna lühike, on väga oluline ripsmeid ja kulmusid hooldada. Royal Effem on Laboratori Royalis välja töötanud omaala maailma tasemel spetsialistidega ripsmete-ja  kulmude hooldamiseks seerumi, mis aeglustab kapillaaride vananemise, mis omakorda pidurdab ja hoiab ära ripsmete väljalangemise.

Magnific lash&brow seerum on mõjus ja spetsiaalne hoolitsus pikendamaks iga üksiku ripsmejuure ainevahetust. Seerumi suurimaks plussiks on kõrgekvaliteetne koostis, mis  on puhas, kerge ja mittekleepuv. Seerumiga toidetud ripsmed ja kulmud on elastsemad, pikemad ja nad ei lange välja.

Seerumit on ideaalne kasutada ka naistel, kes on aastaid oma kulme kitkunud ja need liiga kitsaks modeleerinud. Nüüd on moes loomulikud tugevad kulmud ja seerum aitab taastada loomulikku kulmude kuju. See küll nõuab kannatust ja igapäevast peale kandmist aga, kui lõpuks saavutatakse ilus kulmukuju, on töö vaeva väärt.

Magnific seerumi hoolitsus sisaldab vitaminiseeritud biotinüüli, mis suurendab rakkude ainevahetust. Magnific lash&browcare pikendab loomulikult ja kasvatab ripsmeid ning kulmusid kuni 2 mm 60 päeva jooksul.

Meeldivateks uudisteks on veel see, et toode ei sisalda allergeene ja sobib ka allergikutele. Siiamaani on paljud seerumid küll olnud väga efektiivsed ripsmetekasvatajad, kuid pole sobinud allergikutele, tuues esile allergilise reaktsiooni.

Royal Effemi ripsmete-ja kulmudeseerum on 100% parabeenide vaba ja Royal Effemi tooteid ei katsetata loomadel!

Hoolitsege oma ripsmete ja kulmude eest, sest moes on loomulikult ilusad ripsmed ja kulmud!
Ei kulmude kitsaks kitkumisele!
Ei kuntsripsmetele!

Särage koos meiega,

Sinu Royal Effem

Lisainfo: www.royaleffem.ee

Head Uudised GoodNews