Avaleht Ilu-uudised Kevadised meigitrendid 2014
Kevadised meigitrendid 2014

Kevadised meigitrendid 2014

Kevad ei ole enam mägede taga ning varsti hakkab pihta valik kevadisteks rõivasteks ja meigiks. Uurisime meigikunstnikult Maria Indermitte’lt värskete meigitrendide kohta kevadeks.

Oranžid mahlakad huuled

kevadised meigitrendid 5

Seda loetakse üheks suurimaks kevadtrendiks jumestusmaailmas. Kaunis oranž ja tugev huul võidab kõik pilgud! Selle tooni puhul võid teha endale kerge meigipõhja ja naturaalses toonis silmad ning pöörata hoopis kogu rõhuasetuse huultele. Oranžikatel huulepulkadel on mitmeid alatoone ning neid ei tasuks karta, laia valikuga meigiletist leiab igaüks omale sobiva intensiivsusega tooni, mida uhkusega kanda.

Silmameik

kevadised meigitrendid 6Sinine ja roheline – midagi igaühele!

Aga kuidas seda meigitrendi rakendada?

Kui sinisilmsetel kaunitaridel korrata omaenda silmatooni, toob see silma esile. Vältida tuleks enda vikerkesta värvist hallimaid ja tuhmimaid sinaka alatoone, sest see võib luua vastupidise efekti – silm muutub tuhmiks ja väsinuks.

Maagiline pruun silm lausa armastab sinist tooni – igasugune sinine värv paneb pruuni silma särama.

kevadised meigitrendid 4Särtsakate roheliste silmadega naistel on aeg katseta rohelise silmameigi võlujõudu. Jällegi, oma silmatooni kordamine meigis omab suurepärast tulemust.

Mahedate hallide silmadega naised võiksid proovida pehmeid sinakasrohelisi ja siniseid toone, need muudavad su silmad veel sügavamaks ja maagilisemaks!

Alati ei pea neid värve kasutama üle kogu silmalau, võid hoopis valitud värvi kanda ainult välisnurka või rõhutada hoopis sellega ripsmepiiri (ülemist, alumist või mõlemat korraga).

Laineriga kassisilmad

kevadised meigitrendid 2See on ajatu klassika, kuid nüüd võiks seda veelgi rohkem esile tuua. Tume lainerijoon on tõeline päästja – seda tehes võid lauvärvid kõrvale panna ja keskenduda ainult lainerile. Lainerijoone lõpuosaga on võimalik veelgi tõsta  oma silma ülespoole.

 

Glitteri ja sädelusega silmalaud

kevadised meigitrendid 1Ole julge ja ära karda õhtul välja minnes panna oma silmad tõeliselt sädelema, kasutades erinevaid glittereid ja sädelusi – saavutad tõeliselt pilkupüüdvad silmad! Igasugune sädelev glitter, nii kuldne kui hõbedane ja üleüldse metalsed sädelused mõjuvad su silmal pilkupüüdvalt ning lisavad kuhjaga glämmi ja glamuuri.

Naturaalne ja kerge meigipõhi

kevadised meigitrendid 3Naturaalne ja õrnalt kumav meigipõhi läheb eelnimetatud punktidega ideaalselt kokku. Rõhutades oranžikaid huuli, sinakas-rohekat silmameiki või musta lainerijoont, siis võikski rõhuasetus sinna jääda ja teha meigipõhi loomulik ning värske. Nii püsib kogu meik tervikuna tasakaalus ja loomulikult kaunis.

Tuuli Mäemat
Ilu&Mood toimetaja

Kommentaarid