Avaleht Ilu-uudised Liisi Eesmaa: rohkem julgust moemustritega mängimisel!
Liisi Eesmaa: rohkem julgust moemustritega mängimisel!

Liisi Eesmaa: rohkem julgust moemustritega mängimisel!

Liisi Eesmaa
Foto: Kalle Veesaar

Tänavu kolmandat korda Kuldnõela nominendiks nimetatud moelooja Liisi Eesmaa sõnul on trendirägastik nii kirju, et ennekõike tasub enda karakterist lähtuda ning julgemalt kombineerida: “Moepildis on palju mustreid, millega on mõnus mängida. Tagasi on šoti ruudud ja koolilapse univormid. Trendikad on ka suured mustrid, prindid ja lilled isegi talvel.”

“Talvelilled on siiski suvistest dramaatilisemad – lopsakad, sügavad, tumedamad. Lõbusaid tulemusi saab näiteks kui sobitada ruute lilledega,” lisab Liisi.

Liisi jaoks on hooaja peoriietuses üheks huvitavamaks nähtuseks kõikvõimalikud vesised kangad ja 3D-läiked: “Isegi vihmamantli materjal on tulnud tagasi pliiatsseelikutes, mis on ontlikult veidi üle põlve. Materjalidest püüavad veel pilku läikivad, sillerdavad ja mitmekihilised kangad. Peoõhtul on tõeliselt naiselikuks trumbiks rõhutatud taljega pikad kleidid. Samuti võiks pidulikeks hetkedeks leiduda iga naise kapis üks äge siidikleit.”

Liisi Eesmaa on üks nimekatest disaineritest, kelle hooaja tähelepanekuid kuuleb ning soovitustest inspireeritud moeetendusi näeb 11. ja 12. oktoobril Viru Keskuse moesündmusel FIBIT. Sügisene FIBIT üllatab veel piduliku avagalaga, kus esmakordselt näeb ühes etenduses kaasaegse Eesti moe paremikku – “Kaamos” näituse jaoks loodud üle 30 moedisaineri unikaalseid komplekte. Avagala otseülekannet saab jälgida ka Delfi avalehel.

FIBITi päevased üritused on kõigile tasuta. Pidulik avagala on kutsetega kinnine üritus.

Põnevaid sõnumeid uue hooaja sissejuhatuseks leiab veel sügistalvisest moeajakirjast.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga