Avaleht Ilu-uudised Lilli Jahilo uue naisterõivaste kollektsiooni fookuses on põhjamaisest suvest inspireeritud käsitöökleidid
Lilli Jahilo uue naisterõivaste kollektsiooni fookuses on põhjamaisest suvest inspireeritud käsitöökleidid

Lilli Jahilo uue naisterõivaste kollektsiooni fookuses on põhjamaisest suvest inspireeritud käsitöökleidid

Foto: Stina Kase
Foto: Stina Kase

Lilli Jahilo uus kollektsioon koosneb kleitidest. Kollektsioon põhineb särava roosa ja kollase aktsendiga mustvalgel värvipaletil. Esmakordselt on kasutatud uudset geomeetrilise alläärega plisseeri lahendust. Esindatud kleidid on disainitud mugavaks kandmiseks ning iga põhjamaa suvehetke täiel rinnal nautimiseks.

Kollektsioon on müügil alates 8. aprillist Lilli Jahilo ateljees Tallinnas Kalamajas, aadressil Niine 11. Stuudio külastused tuleb eelnevalt kokku leppida.

Lilli Jahilo on aegumatu ilu väljendamisele pühendunud tippmoebränd. Disainlahenduste peamiseks inspiratsiooniallikaks on aastaaegades vahelduv põhjamaine loodus ning kõrgmoetehnoloogiad ja -tikandid.

Kõik tooted valmistatakse eksklusiivselt Eestis, Lilli Jahilo ateljees oma ala professionaalide poolt, hoides elus Eesti moekultuuri pärandit ning tagades toodete ideaalse istuvuse ning kompromissideta kvaliteedi.

Lisainfot leiad SIIT!

VAATA UUE KOLLEKTSIOONI PILTE!

Fotod: Stina Kase

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga