Avaleht Ilu-uudised Monton rõõmustab sel hooajal vitamiinidest pulbitseva merelise suunaga
Monton rõõmustab sel hooajal vitamiinidest pulbitseva merelise suunaga

Monton rõõmustab sel hooajal vitamiinidest pulbitseva merelise suunaga

baltika monton-10Monton toob kevadsuvise hooaja moeareenile vitamiinidest pulbitseva merelise suuna, mis kombineerib triipe paljudes eri vormides, viiekümnendate kaharaid naiselikke siluette ning puhast värvipaletti.

Värvivalikus domineerib tumeda meresinise ja valge värske kooslus, sekka suvist muru-rohelust ja küpsete kirsside-puna. Suvisesse jahisadamasse ideaalselt sobituvad triibulised kaharad kleidid oleks justkui naiselikest 50ndatest välja astunud, peensiidisest bambuslõngast kudumid peibutavad punaste kirssidega sinivalgel meretriibul ning õhulisest organzast kleidid võluvad oma lihtsalt suursuguse klošš-lõikega.

Trenditeadlikke rõõmustab maailma moelavade armastatuim uustulnuk – oversize-trendi järgiv vest, mida saab kanda kas suvise jaki, kleidi või lihtsalt moeka vestina. Lühikeste seelikute ja pükste trend saab kokku aga mereliselt sini-valgetriibulistes lühikestes seelik-pükstes.

„Kevadsuvise hooaja garderoobi peamine meeleolu looja on kahtlemata mänguline triip, mis eri suurustes, suundades ja värvikombinatsioonides võlub kord oma eheda klassikalisuse, kord õrna naiselikkuse, kord trendika julguse ja värskusega. Vormid on kohati lausa võimendatult naiselikud ning moodustavad huvitava kontrasti triibumustri konkreetsusega. Montonile omane mängulisus tuleb välja ka läbi põnevate väikeste dekoratiivsete elementide – kirsid ja ankrud.“ sõnas Montoni naisterõivaste disainer Piret Puppart.

VAATA GALERIID!

Kommentaarid