Avaleht Ilu-uudised Nädalavahetusel toimub Tallinnas iluduskonkurss Mrs Europe Estonia 2020
Nädalavahetusel toimub Tallinnas iluduskonkurss Mrs Europe Estonia 2020

Nädalavahetusel toimub Tallinnas iluduskonkurss Mrs Europe Estonia 2020

9.augustil algusega kell 16.00 leiab aset klubis Prive iluduskonkurss Mrs Europe Estonia 2020. Finaalis võtavad mõõtu 8 kaunitari vanuses 27-45 eluaastat. Konkursi korraldab Angel Models Agency.

Juba sel pühapäeval teeb mainekas žürii oma valiku ning selgub, kes finalistidest saab ihaldatud tiitli ja krooni. Igaüks saab valida oma lemmiku. Angel Models Agency Facebooki ametlikul lehel toimib rahvalemmiku valimine. Osaleja, kes saab kõige rohkem hääli pälvib tiitli Mrs Europe Estonia 2020 People’s Choice.

Mrs Europe 2019 Ljudmilla Karpikova sõnul ootab külalisi ja osalejaid haarav konkursiprogramm. “Sel konkursil on kõik kohustuslikud voorud, sealhulgas ka talendivoor ja rahvariiete voor, defilee Deniss Mistjurini eksklusiivsetes kleitides, õhtukleitide voor, kus osalejad panevad selga imeilusaid peokleite Milano Fashion OÜ-lt. Vaheaegadel esineb lauljad Vadim Viks. Kindlasti tulge vaatama ja kaasa elama. Pileteid konkursile saab osta Piletilevist,“ kutsus Karpikova.

Võitja ja finalistid saavad võimaluse esindada Eestit rahvusvahelistel iluduskonkurssidel.

Iluduskonkurss Mrs Europe Estonia 2020 leiab aset klubis Prive 9.augustil. Uksed avatakse kell 16.00. Piletid üritusele on müügil Piletilevis. Õhtut juhivad Edgar Gergel ja Angelina Missuro.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga