Avaleht Ilu-uudised SUVINE EHTESEERIA! Tanel Veernel valmis uus ehteseeria Voodoo Paradiis
SUVINE EHTESEERIA! Tanel Veernel valmis uus ehteseeria Voodoo Paradiis

SUVINE EHTESEERIA! Tanel Veernel valmis uus ehteseeria Voodoo Paradiis

Foto: Tanel Veerne
Foto: Tanel Veerne

TVJ suvekollektsioonis Voodoo Paradiis tasakaalustavad kõige pöörasemaid värviplahvatusi tumeda salapära noodid. Need ehted on sündinud seal, kus vikerkaar kohtub musta auguga ja papagoi saab sõbraks kaarnaga. Uue ehteseeria esindusnägu on Kätlin Hallik, kellest kiirgab samasugust salapärast ilu.

Värske kõrvarõngaste ja ripatsite seeria keskmeks on puidust südamed ja ristid – ürgsed kujundid, mis Voodoo Paradiisi sattununa on kaotanud oma magususe, nakatades kandjaid pigem oma müstilise jõuga. Ehteseeria värvid viivad meid hõõguvasse suvehämarikku, olles segu sumedast tumedast ja küütlevatest värvisahmakatest.

Lisaks sekundeerivad neile värsked Paradiisiviljad / Fruits of Paradise, pakkudes meile ahvatlevat kooslust võimsatest värvidest, võnkuvatest kristallsüdametest ja ülemeelikutes toonides poolvääriskividest. Need on imelised olevused, kes ei tea elu tumedamast poolest veel midagi.

Ühtlasi esitleb TVJ ka oma värsket lipukirja – Unistuste Kuningriik / Kingdom of Dreams. TVJ kaubamärgi eripäraks on muinasjutulise ja fantastilise toomine ellu – läbi lugude, värvide ja kosmilise tolmu.  Ärge eales lakake unistamast!

Uue ehteseeria suurima valiku leiab veebipoest www.tvj.ee.

VAATA GALERIID!
Fotod: Tanel Veenre
Modell: Kätlin Hallik (E.M.A)

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga