Avaleht Ilu-uudised Tallinn Fashion Week toob glamuuri ka ööpimedusse
Tallinn Fashion Week toob glamuuri ka ööpimedusse

Tallinn Fashion Week toob glamuuri ka ööpimedusse

AMBROSIA_ANGELICA_106V2_ALisaks Salme kultuurikeskuses toimuvale Tallinn Fashion Weeki põhiprogrammile jagub moodi ka pealinna peopaikadesse – igal õhtul ootab ees öine moeetendus ja hea muusika Tallinn Fashion Weeki ametlikel afterparty’del.

Pärast ametliku moeprogrammi lõppu ootavad moehuvilisi ees öised moepalad, mida serveeritakse mitmetes tuntud Tallinna klubides. Tervitusjooke pakub kõikjal Absolut.

Neljapäeval, 23. oktoobril algusega kell 22 ootab külalisi Butterfly Lounge, kus kell 23 tuleb esitusele noordisainerite MattisMeekleri ja Anna Verschiku moeshow. Lubatakse kollektsiooni, mis on põhjamaine, minimalistlik ja kindlasti kantav. Kokku saavad mitmesugused pinnad: siledad ja krobelised, reljeefsed ja ühtlased, hõljuv mohäär ja raskelt langev villane, palmikud ja struktuursed mustrid. Muusikaga joonistab moodsaid house’imustreid armastatud DJ Widenski.

Mattis_Meekler

Reedel, 24. oktoobril kell 23.30 avanevad Club Privé uksed, et juba tund hiljem pakkuda vaatamiseks erilist pesukollektsiooni The Intimate Britney Spears – see on uus globaalne pesubränd, mis loodud koostöös popdiiva BritneySprearsi ja CHANGE Lingerie vahel. Muusikalises plaanis aga on tegemist Ministry Of Sound ametliku peoga, oma residendidebüüdi selles klubis teeb ei keegi muu kui DJ Kristjan Hirmo (Hirmo Faktor), öö peaesinejaks on aga MoS ametlik DJ Shane Patrick (UK)!

Laupäeval, 25. oktoobril tasub alates kella 22st peatuda nii mõnekski hetkeks klubis Hetk, kus kuumade rütmide saatel lõõgastuda aitavad ANNA LEEVIA (BRA/Berliin) ja FIREJOSÉ (Emerald City / Cut).

Tallinn Fashion Weeki esitleb Absolut, toetavad Maybelline, Vichy, Kaubamaja, Go Adventure, J.P. Chenet ja Tallink Hotels.

Kommentaarid