Avaleht Ilu-uudised TRENDID LASTEMOES! Lastemood kutsub mustritega mängima
TRENDID LASTEMOES! Lastemood kutsub mustritega mängima

TRENDID LASTEMOES! Lastemood kutsub mustritega mängima

heade uudisedStilist ja elustiiliblogija Kirsi Altjõe on lastemoe spetsialist, kes hoiab end kursis kõige oluliseimate trendidega, külastab maailma tuntumaid lasterõivaste messe ja teeb koostööd paljude kuulsate rõivabrändidega. Juba 11. ja 12. märtsil Tartu Kaubamaja keskuses toimuval Moekuulutaja üritusel saab laval uudistada taas ka lasteshowd, kuhu Kirsi on kokku noppinud peagi algava kevad-suvise hooaja kõige trendikamad suunad.

Kirsi sõnul on lastemoes praegu au sees erinevad mustrid. “See trend on suht üks ühele tulnud täiskasvanute moemaailmast. Julgelt võib kokku miksida ringid ja triibud ning täpid ja ruudud,”ütleb Eesti tuntuim lastemoe blogija. “Mustrite kokkumängimise trend on lastemoes uus, aga tulnud, et vähemalt kuni järgmise suveni meid vallatult hullutada. Mida pealtnäha absurdsem kooslus, seda ägedam ja efektsem!”

“Lisaks kreisidele mustritele on palju õrna lillemustrit, plisseeritud tooteid, volange,” kinnitab Kirsi. Ka igapäevased kleidid on nii uhked nagu läheks lasteaia lõpupeole vōi sünnipäevale. Stilist soovitab valida uhkete riiete kõrvale aga eriti mugavad ja pigem lihtsad jalanõud – hõbedased sandaalid või mahedalt helkivad slipid / tossud, lihtsad baleriinad või hästiistuvad tennised. “Jalanõud peavad kindlasti olema mugavad ja jalasõbralikud. Lapsed armastavad liikuda ning jalanõud peaksid soodustama aktiivne olemist,” sõnab Kirsi.

Moekuulutaja lasteshowsid saab uudistada 11. märtsil kell 16:00 ning 12. märtsil kell 12:00 Tartu Kaubamaja keskuse aatriumis.

head uudised2

Lisainfot leiab SIIT!

Kommentaarid