Avaleht Ilu-uudised VAATA GALERIID! Denim Dream tähistas juubeligalaga oma 20.tegutsemisaastat
VAATA GALERIID! Denim Dream tähistas juubeligalaga oma 20.tegutsemisaastat

VAATA GALERIID! Denim Dream tähistas juubeligalaga oma 20.tegutsemisaastat

Foto: Denim Dream
Foto: Denim Dream

Denim Dream kauplusteketi omanik ja paljude maailmakuulsate moebrändide maaletooja Põldma Kaubanduse AS tähistas piduliku juubeligalaga oma 20. tegutsemisaastat, kuna just sel hooajal täitubki ettevõttel 20 aastat, mil esimesi teksapükse Eesti turul müüma hakati.

Suurejoonelise peo, mida juhtis Koit Toome, kulminatsiooniks oli ettevõtte isikliku rõivabrändi Denim Dream esmakordne esitlus.

“Julgustame kõiki inimesi oma unistuste poole püüdlema, suurelt mõtlema ja plaane ellu viima,” räägivad Põldma Kaubanduse omanikud, lisades “julgustades teisi oleme ka ise sel aastal teinud esimesi samme oma suure unistuse suunas, milleks on Denim Dream isikliku rõivabrändi loomine, mille idee ja pikaajaline eesmärk on meil olnud juba 20 aastat.”

Moebrändi disaineri Svetlana Puzorjova sõnul on Denim Dream kollekstiooni esimene osa inspireeritud Prantsusmaast ja sealsetest unetutest öödest, teine osa aga Taimaa loodusest ja põnevatest värvikombinatsioonidest ning kolmas osa Eestimaa puutumata loodusest ja kuumadest suveöödest.

Denim Dream kollektsiooni esitlusel astusid modellidena lavale teiste hulgas ka Birgit Õigemeel, Eda-Ines Etti ja Liis Lemsalu. Kollektsioon jõuab Denim Dream kauplustesse müügile alates 2015. aasta kevadest.

Peo muusikalise osa juhatasid sisse Koit Toome ja Jorma Puusaag oma parimate paladega ning õhtu teises pooles hullutas peokülalisi Jaagup Kreem ja Terminaator, esitades nii oma hitte kui ka uusi lugusid vastilmunud plaadilt Vaikus meri.

Põldma Kaubandus AS loodi 1994. aastal, kui avati oma esimene teksakauplus Sinine Kangur, kus müüdi rõivaid firmadelt Henry Choice, Levi’s, Lee, Diesel ja Wrangler.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud, omades 2014. aasta lõpuks juba 74 esinduskauplust üle Baltikumi ja ühte e-poodi. Töötajate arv on ettevõttes ligi 300.

Link juubelipeo ja kollektsiooni esitluse fotodele:

VAATA GALERIID!
Fotod: Denim Dream

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

Kommentaarid