Avaleht Ilu-uudised VAATA GALERIID! ERKI Moeshow valis nädalavahetusel modelle
VAATA GALERIID! ERKI Moeshow valis nädalavahetusel modelle

VAATA GALERIID! ERKI Moeshow valis nädalavahetusel modelle

Foto-Gregor Jürna2
Foto: Gregor Jürna

11. aprillil oli taaskord aeg Kristiine Keskuse aatriumis kõigil noortel end proovile panna, kandideerides ERKI Moeshow selleaastasteks modellideks. Väljavalitud saavad astuda lavale 23. mail toimuval suurel lõppüritusel.

Eesti suurim ning laiahaardelisim modellicasting tõi ka sel aastal kokku suure hulga huvilisi – kogu päeva jooksul käis läbi pea 200 modelli, kelle seast tehakse nüüd valik, kellele saab osaks võimalus osaleda mai lõpus toimuval ERKI Moeshow’l.

Lisaks toimus ka veel Nele Pandise juhitud meigikoolitus ‘’Mesauda Milano’’ toodetega.

“Üllatusi oli palju, leidsime mitu “lihvimata teemantit” – seega saab nähtavasti laval näha nii juba agentuurist tuntud nägusid kui ka moelava jaoks täitsa uusi neidusid ja noormehi,” võttis pika ja pineva castingupäeva kokku kohapeal üritust juhatanud Alice Aleksandrini. Koos temaga viis üritust läbi ka Siim Kingu, kellega ühiselt üritati lisaks spetsiaalselt kohaletulnud modellidele värvata ka ringiliikuvaid inimesi.

ERKI Moeshow on Eesti suurim avalik moeüritus, kus tegelikult ühendatakse korraga nii mood, koreograafia, graafiline disain ning veel palju muud. Viimastel aastatel ligi 1500 inimeseni küündinud publikuarv näitab, et nii Eestis kui lähiriikidest tulevad kollektsioonid on paeluvad suure hulga inimeste jaoks.

VAATA VIDEOT!

https://www.youtube.com/watch?v=E47hCUoEWB8

VAATA GALERIID!
Fotod: Cärol Ott ja Gregor Jürna

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga