Avaleht Ilu-uudised VARKKI esitleb minimalistlikku kollektsiooni “Suvehelid”
VARKKI esitleb minimalistlikku kollektsiooni “Suvehelid”

VARKKI esitleb minimalistlikku kollektsiooni “Suvehelid”

Foto: Laura Nestor
Foto: Laura Nestor

12.aprillil esitleb praktilist kantavust  piiriületavaid disainermõtteid ühendav rõivabränd VARKKI oma kevad-suvist kollektsiooni “Suvehelid”. United Motorsi Tallinna MINI esinduses jõuavad lavale nii naiselik edevus, moodne kergus kui ka põnev geomeetriline värvidemäng.

VARKKI uus minimalistiku joonega kevad-suvine kollektsioon “Suvehelid” on inspireeritud tundlikest pooltoonidest. Murtud sinise, kahvaturoosa ja õrna beeži kõrval kohtab VARKKI kevad-suves aktsendina sügavsinist ja puhast valget. Geomeetriline mäng kollektsiooni erinevate värvidega toob vaheldust kangamustritele ning graafikaelemendina kohtab toodetel suvehõngulist sääske.

Kevad-suvist kergust rõhutab ka kleitide, seelikute ja pluuside juures hoitud avaram lõikejoon. Pükse iseloomustab “lühikeseks jäänud” pikkus ja trikotaažist toppe naiselikult edevad lipsseosed. Hooaja jakkide seas domineerib puhas värv ja sirge siluett.

“Suvehelid” aitab moepublikuni tuua MINI, United Motors. Kollektsiooni täiendavad imelised ehted Krista Lehari autorikollektsioonist “Aubergine”. Modellide meigi eest hoolitseb Stagecolor Cosmetics ja juuksed seab lavavalmis PR Juuksurisalong. Esitlusel teevad VARKKI rõivastele komplimendi jalanõud Sportlandist. Kevadise joogiga kostistab külalisi Vino Nobile Veinipood. Sündmust korraldab Stiilikanal.

VARKKI on bränd, kes toob peenetundeliselt edevuse meie argipäeva. Luues naisterõivaid, mis on piiripunktis kõrg – ja massimoe vahel.

Väikesetiraazilised kollektsioonid on tuntavalt disainerikäekirjaga, mida iseloomustab mäng detailide ja lõikekonstruktsioonidega.

Peenetundeline edevus igasse argipäeva!

VAATA GALERIID!
Fotod: Laura Nestor

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga