1. Avaleht
  2. Disainer nähtavaks
  3. Veebiajakiri Femme kutsub! Neljapäeval toimub särtsakas inspiratsiooniõhtu Kriss Soonikuga
Veebiajakiri Femme kutsub! Neljapäeval toimub särtsakas inspiratsiooniõhtu Kriss Soonikuga

Veebiajakiri Femme kutsub! Neljapäeval toimub särtsakas inspiratsiooniõhtu Kriss Soonikuga

Kriss Soonik-Käärmanni nime ei ole tõenäoliselt ühelegi stiilse pesu sõbrale vaja lähemalt tutvustada. Tema mõnusa attitude’iga looming on omavahel ideaalselt toimiv kombinatsioon vastupandamatust power’ist, provokatsioonist ja osavast võrgutuskunstist, mille aktsendiks on mängu toodud ka malbe naiselikkus.

Neljapäeval, 12. aprillil kell 19.00 kutsub veebiajakiri Femme kaasa, et minna külla Kriss Sooniku hingepaika, Paavli tänaval asuvasse showroom’i, mis annab edasi kõige ehedama pildi ja kogemuse Kriss Soonik Loungeriest.

Praeguseks hetkeks juba üheksa aastat tegutsenud noorusliku brändi jaoks oli isikliku showroom’i avamine justkui järgmine loogiline samm, mis viis ellu looja ja peadisaineri Kriss Soonik-Käärmanni pikaaegse unistuse.

„Kuna ka meie tootmine on Tallinnas, tekkis mul unistus tervikust. Kohast, kus on nii avatud showroom, tootmine, meie kontor, meie brändi hing. See 200-ruutmeetrine ruum mõnusalt tööstuslikus Kopli keskkonnas tundus selle jaoks ideaalne,” avab Kriss oma unistuste tagamaid.

Kuidas Kriss Jaapani turule jõudis? 

Salongiõhtul räägib oma loominguga koguni Jaapani turule jõudnud Kriss avameelselt oma kogemustest konkurentsitihedas moemaailmas: millised on suurimad väljakutsed ning mis on teda senisel teel enim üllatanud? Samuti saame teada, kas ja kuidas mõjutab pidevas muutumises olev moemaailm tema loomisprotsessi ning millised on peamised inspireerivad stiilisuunad. Andekas naine räägib lähemalt ka sellest, millised on tema brändiga seotud unistused ja edasised plaanid.

Pesutootmise telgitagustega tutvumisel ei piirduta üksnes kuulamisega, vaid külalistele on vaatamiseks ja proovimiseks pandud välja lai valik pesu, mille hulgast võib leida ka ainueksemplare, mida on näiteks seni toodetud spetsiaalselt üksnes Jaapani turu jaoks.

Inspiratsiooni ja stiilinõu jagub kõigile ning kõiki tooteid on võimalik sel õhtul osta soodsama hinnaga. Samuti loositakse kõigi osalejate vahel välja ajatu klassikaline Kristel trippidega topp.

Õhtu osalustasu on 15 eurot, mis sisaldab klaasikese kihisevat. Kõigil soovijail palutakse registreeruda, kirjutades aadressile silvi@femme.ee. Küsimuste korral helistada numbril 522 9088.

Head Uudised GoodNews