Avaleht Ilu-uudised EESTI MOEDISAINERID ÜHENDASID JÕU! Viru Keskuses avati järjekordne Eesti disaini pop-up pood
EESTI MOEDISAINERID ÜHENDASID JÕU! Viru Keskuses avati järjekordne Eesti disaini pop-up pood

EESTI MOEDISAINERID ÜHENDASID JÕU! Viru Keskuses avati järjekordne Eesti disaini pop-up pood

L1010291Eesti parimad moedisainerid ühendasid taas jõud ja pakuvad moehuvilistele mitmekülgset valikut kompaktsel moel kuni 5. juunini Viru Keskuse aatriumi lähistel avatud hüpikpoes.

Teiste seas ootab pop-up poes moegurmaane Eesti tippmood Embassy of Fashioni moevõluritelt ehk Riina Põldroosilt, Aldo Järvsoolt ja Ketlin Bachmannilt.

„Oleme väljas läbilõikega viimaste kollektsioonide paremikust. Näiteks leiab sealt Ketlini plisseervolangidega kleite, Aldo värvilisi jakke ja kleite ning minu sametiste linnuparvede sümboolikaga kleite. Kõik on kaunilt värviküllased, sobides ideaalselt saabuvateks suvisteks pidudeks ja vastuvõttudeks, samas leiab valikust rõivaid ka päikeselistele suvetänavatele,“ rääkis Embassy of Fashion disainer Riina Põldroos.

L1010279

Lisaks Embassyle on pop-up poes väljas Eesti trendikas moebränd Iris Janvier oma suvise valikuga nii tavakollektsioonidest kui ka hiljuti tutvustatud Iris Janvier Business kollektsioonist, mis on loodud, mõeldes tegusale naisele. Samuti on võimalik sealt osta ekstravagantse käekirjaga Kirill Safonovi loomingut, populaarseid liblikakujulisi KUMA kikilips-prosse ning Inga Radikaineni põnevalt omanäolisi nahkaksessuaare kottidest ja vöödest kingadeni.

L1010299

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus, kust leiab lisaks raamatupoe ja apteegi. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning mitmekülgne kvaliteetsetele moekaupadele ka Baltimaade suurima ilu- ja juveelitoodete piirkonna ning Eesti suurima kultuuri-, moe- ja meelelahutussündmuste toimumiskoht.

Kommentaarid