1. Avaleht
  2. Disainer nähtavaks
  3. EALLi kujunduskonkurss saab läbi jaanuari viimasel reedel
EALLi kujunduskonkurss saab läbi jaanuari viimasel reedel

EALLi kujunduskonkurss saab läbi jaanuari viimasel reedel

1238327_79257252Eesti Ajalehtede Liit (EALL) ootab hiljemalt 30. jaanuariks võistlustöid kujunduskonkursile, kus tänavu on kogu kujunduse ja olemusloo kujunduse kõrval uus kategooria – ajalehtede veebikujundus.

Konkurss on avatud kõigile Eesti ajalehtedele, nii päeva- kui nädalalehtedele, üleriigilistele ja kohalikele ajalehtedele, eesti- ja muukeelsetele lehtedele. Konkursil osalev ajaleht ei pea olema Eesti Ajalehtede Liidu liige.

Kõik konkursile esitatavad võistlustööd peavad olema ilmunud ajavahemikus 1. jaanuarist kuni 31. detsembrini 2014. Konkursile tuleb saata ajalehe originaalsed tervikleheküljed, seda ka siis, kui konkursile esitatav materjal moodustab ainult osa leheküljest. Konkursil ei saa osaleda lehekülgede koopiad ning võistlustööd, mis on kleebitud papile.  Võistlustööd tuleb konkursile esitada hiljemalt 30. jaanuariks 2015.

Võistluskategooriad on kolm: kogu kujundus, olemusloo kujundus ja veebikujundus.

Žürii, kuhu kuulub seitse liiget, hindab esitatud töid veebruaris. Žürii valib kaks parima kujundusega ajalehte (tiraažiga alla 20 000 ja üle 20 000), kaks parima kujundusega olemuslugu (ajalehed tiraažiga alla 20 000 ja üle 20 000) ning parima veebikujundusega ajalehe.

Võitjad avaldatakse pressipeol, mis toimub 6. märtsil 2015 Tallinnas Õpetajate Majas.

Head Uudised GoodNews